Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlan...

Milyen telefont tudtok ajánlani Huawei p30 pro alternatívájaként?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok. Régi álmom válna valóra ha egy olyan készülékem lenne amellyel csodás fotók készíthetők. Hosszas keresgélés után megtaláltam a Huawei p30 prot. A keretembe még beleférne , viszont nem teljesen értem mennyire befolyásolja ezt a verziót az hogy a Google kiállt mögüle. Ezért szeretném megtudni milyen más gyártó telefonjait tudnátok ajánlani? Köszi szépen!

2020. nov. 8. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Google nélkül is tökéletesen használható és ugyan úgy jó képeket csinál.
2020. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Annyi az egész, hogy a Google dolgai alapból nincsenek rajta, például Play Áruház, Térkép, YouTube, Gmail. Egy másféle szoftverbolt van rajta. Ennyi a különbség, amúgy pont ugyan olyan mint bármely más Androidos telefon. Még, mert elvileg egy saját rendszert fejlesztenek.
2020. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjük, a P30 pro-n még van Google!
2020. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Hihetetlen, hogy ennyire nehezen érthető: a P30 szérián minden ugyanúgy megtalálható.
2020. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nehezen érthető , csak a későbbiek folyamán is ezekszerint minden ugyanúgy használható. Erre is kíváncsi voltam mielőtt beruházok rá, hisz nem kevés összeg. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D
2020. nov. 8. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nem számodra írtam kérdező, hanem a kettő fentebbi válaszolónak. Gondolom nem ez az első ilyen kérdés, amire válaszolnak...

2020. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 slajmi válasza:
0%
Nekem p30pro van ez az első huaweiem, soha a büdös életben nem veszek mégegyszer!!
2020. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!