Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyakran cseréled le a...

Milyen gyakran cseréled le a telefonod egy újra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 19:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tönkremegy, vagy annyira elavult lesz,hogy muszáj. általában használtan veszek csúcsmobilt,ha leesik az ára.

első telefonom egy motorola v2397 volt (imádtam a szappan formáját)

második egy nokia 6230 volt. (szerettem a megbízhatóságát és a sok funkciót )

3 éve vettem első okostelefonját egy Nokia 1020-at a kamerája miatt és nagyon szeretem használni is. sajnos az op rendszere már elavult,pedig nagyon átlátható. még mindig kibírja az akksija 1- 1.5 napig ha keveset használom.

most akarok venni egy korszerűt. samsung galaxy s széria tetszik legjobban,de sajnos nincs benne fm rádió :)

másodtelefonnak van egy samsung champion "okostelefon" amit az FM rádió miatt használok, meg kicsike elfér mindenhol és az akksija sokáig bírja.

de már muszáj lesz valami uptodate modellt vennem ,mert már sok mindent azzal intéz az ember.

2020. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!