Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonal hogy van a telefon...

Hencz Mimi kérdése:

Vodafonal hogy van a telefon cserélés van most egy telefonom de át szeretném cseréltetni havidijas előfizető vagyok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lejárt a hűségidőd, akkor besétálsz, választasz egy telefont egy szimpi csomaggal, és kötsz egy új szerződést. Ennyi.

(Ha régi tag vagy, akkor van három hónap kedvezményed, annyival hamarabb lehet bemenni hűségidő lejárta előtt.)

2018. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cserével nem foglalkoznak. Régebben volt néha a szolgáltatóknál, hogy bevették a meglévőt és vehettél másikat.

Az első pedig leírta , mit tehetsz.

2018. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jó pár hónappal később mentem be a boltba, hogy legyen olyan okostelefon, amelyet én szerettem volna. Cserélni nem lehet, de venni bármikor, választhatsz. Ráteszik az előfizetésre a mobil vagy tablet árát. A szerződést már csak elektronikusan lehet megkötni és aláírni.
2018. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!