Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomhoz ért valaki?

Telekomhoz ért valaki?

Figyelt kérdés
ugyintéző nem tudott válaszolni. ha előfizetésem van akkor félévente kapok uj telefont ujabb előfizetés aláirása nélkul előfizetéses áron. de azt mondja határa van a telefon tényleges árának. tehát pl. egy 100 000 Ft-os telefont nem kaptatok félévente ujra és ujra öröké, akkor se ha azzal az előfizetéssel nulla az ára. de pl. egy havi 660 Ft-os telefonnal hányszor lehet ezt megjászani? (xiaomi redmi 7a)
2020. máj. 9. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha az ügyintéző nem tudott rá válaszolni, mi se fogunk tudni...

Próbálgasd.

2020. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha te kapsz egy telefont a szerzôdés mellé ingyen, azt azért kaptad "ingyen" mert magas az elôfizetôi díj, de ha fél év múlva újra kapsz egy telefont akkor még annak az ára is rátevôdik...
2020. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a havidij nem változik.
2020. máj. 9. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen díjcsomagról is van szó?
2020. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez az összes előfizetésre évényes
2020. máj. 9. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én már vagy 10 éve vagyok előfizető, de sose kaptam fél évente ingyen telefont. De szerintem más se. Utoljára 3 éve kerestek meg, hogy nem-e akarok újra hűségidőt vállalni, mert úgy nagyon kedvezően tudnak telefont adni mellé, de nemet mondtam, nem volt olyan telefonjuk a kínálatban amire cseréltem volna. Azóta meg már meg se keresne új ajánlatokkal.
2020. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak az kaphat aki kér. de nem fognak utánad menni.
2020. máj. 9. 17:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit fixre tudok, hogy vannak olyan csomagok amikhez tudnak ingyen telefont adni bizonyos időközönként. Nyilván a drága csomagokhoz drága telefont, az olcsóbb csomagokhoz az olcsóbb telefonokat. De általában ez úgy működik, hogy a jelenlegi előfizetésedhez, ha vállalsz újra hűséget akkor kapod. Azért a szolgáltató se ad csak úgy puszira, mert van egy előfizetésed, ingyen egy telefont félévente.
2020. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen huség hosszabbitásért adják félévente de nem a korábbi telefon számit hanem az előfizetés
2020. máj. 9. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, hát ilyen persze, hogy van.
2020. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!