Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "csúcstelefonokban" miért...

A "csúcstelefonokban" miért nincs FM-rádió?

Figyelt kérdés
Számomra rejtély, hogy ha a 10 000 Ft-os készülékekbe raknak rádiót, akkor a 400 000 Ft-osba miért nem...

2020. ápr. 3. 14:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sose hiányzott, ha rádiót akarok hallgatni akkor interneten hallgatom.


A kérdés amúgy hülyeség, mert aki 400 ezerért vesz telefont, annak tuti van mobilnetje. (Legalábbis elég gáz, ha nincs.)

2020. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Mert 4 db kamerára meg 5G-re aztán marhanagy szükség van...
2020. ápr. 3. 15:10
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Kb ugyanannyira van szükség rájuk, mint rádióra.

Nem szükséges, de nem hátrány ha van.

2020. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
33%
Nekem van benne, (Samsung A50) de soha nem használtam, meg alapvetően nem is nagyon van olyan rádiócsatorna ami tetszene, régen is folyton csak ismételgették ugyanazokat a számokat egy 8 órás műszak alatt. Buszsofőrünk is folyton a retro rádiót hallgatja, 44 éves vagyok, de még én is unom. Inkább havi 5 euróért előfizettem a Spotify zeneáruházba ami nem is pörgeti a mobilnetemet a telekomnál és azt hallgatok amit én szeretnék.
2020. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Szirty ***** válasza:
53%

"Mert 4 db kamerára meg 5G-re aztán marhanagy szükség van...

"


Teljesen igazad van.

De a gyártók olyan funkciókkal rakják tele a mobiljaikat amikkel el tudják adni.

Nem olyanokkal amik hasznosak.

Ilyen a marketing...

2020. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

"Mert 4 db kamerára meg 5G-re aztán marhanagy szükség van..."


Hát sokkal inkább, mint rádióra! (65N)

2020. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

"Mert 4 db kamerára"


Igen, 4 kamerára szükség van, amennyiben jól használják ki a gyártók ezeket a kamerákat.


- A széleslátósög mindenképp kell, ugyanis a monumentális hatást ezzel lehet érzékeltetni épületeknél, de sok egyéb kreatívkodásra jó. Egyéni nézőpontot jól lehet vele átadni.

- A periszkóp zoom ami manapság megy, szintúgy jó dolog. Tesóm sportoló és új világ nyílna ki a lelátóról tudnél róla remek képeket lőni. De számtalan egyéb dolognál hasznos az optikai zoom.

- ToF kamera nem árt, ha van. Fizikai segédlet csak javít a háttérelmosáson és távolságméréshez, AR cuccokhoz is kell.

- A fő szenzor. Általában valami kiváló F értékkel rendelkező, netán változtatható apertúra, remek dinamikatartomány. Ezzel lövöd a képek többségét.


Itt van 4 ami hasznos.

400.000 forintos telefon esetében pedig komikus, ha valakinek nem futja mobilnetre. 7 ezret fizetek a T-nél, ami elég fukar mobilnettel, mégis van 10GB adatmennyiségem. Ez azt jelenti, hogy egy hónapot simán végigstreamelsz FM rádió féle pocsék minőségben bármelyik online rádióbós appból/weboldalról. Nem is beszélve, arról hogy így van lehetőséged multiroomban zenét hallgatni (chromecast pl).

2020. ápr. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Szirty ***** válasza:
0%

"Igen, 4 kamerára szükség van"


Nekem a világon semmi szükségem 4 kamerára.

Hmm...

Biztos azért mert atomgyökér vagyok. :)

2020. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%

"Igen, 4 kamerára szükség van"

Ja, és légzsák is lehetne a 4 sarkán, arra az esetre ha leesne ...

https://www.youtube.com/watch?v=RjaxxC2bys0

2020. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
Ez amúgy kész röhej amit itt egyesek csinálnak. Kb mint akik hiányolják a floppyt a számítógépekből.
2020. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!