Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lezárolt a telefonom, sehogyan...

Lezárolt a telefonom, sehogyan sem tudom feloldani, és számomra fontos fényképek vannak rajta! Segítsen valaki! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2 éve van meg,az akkor újonnan vásárolt Samsung Galaxy S8 telefonom. Azóta ugyan az a biztonsági kódom. Mivel az ujjlenyomat olvasó nem valami jól működik,egy ideje 4 számjegyű kóddal oldottam fel a telefont. Igen ám,de ez egyik napról a másikra nem nyitja a telefonom! Hiába írom be,azt írja: hibás PIN kód. Az ujjlenyomat olvasót pedig annyiszor próbáltam,hogy azzal már nem lehet,csak a kóddal. Nem is érdekel már az egész telefon,csak szeretném a számomra borzasztóan fontos képeket megmenteni róla,és a névjegyzékemet,pár beszélgetést. MINDEN A TELEFONOMON van! :( De ha fel akarom tenni számítógépre,ahhoz is kódot kér! :( Van valami megoldás? Valami program? :( Bármit megtennék a képekért!

2020. márc. 4. 13:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Voltam telefonos üzletben, a szolgáltatnál is, ott nem igazán foglalkoznak ezzel.
2020. márc. 4. 13:53
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Szia.

Nem vagyok egy zseni, de én ezekkel próbálkoznék: Ki-bekapcsolás. Jó,ez amatőr, de hátha.


Vagy ha esetleg számítógépre dugod usb kábellel a telefonodat, akkor úgy nem tudod áttölteni a képeket?

2020. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat, szerviz, telefonos üzlet, okos pult pl. Media Marktban.
2020. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lenyege a kodoknak h ne ferjen mas hozza.. Ugy h az adatok is megmaradjanak ugy nem jutsz be
2020. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Google fiókba nincsenek szinkronizálva az adatok? Esetleg a telefonhoz rendelt Google fiókba belépve nem állítható át a kód?
2020. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
2020. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam,próbáltunk. Kódot kér mindenhez. Nég az újra indításhoz is,ezért az sem működik.Sőt,ha sikerülne újra indítani,akkor is kódot kér a belépéshez.
2020. márc. 4. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Samsunggal beszéltél már? Talán ők fel tudják oldani, ha megvan a számlája és ilyesmik.
2020. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be pc-n a abba a gmail fiókodba amivel a telefonodba vagy belépve. Ha be van kapcsolva a telefonon (sokszor ez automatikusan történik) akkor ott van egy "fotók" menűpont és ott lesznek a képeid.
2020. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak Google fiókkal használtad a készüléket hanem csináltál Samsung fiókot is akkor abba be tudsz lépni pc-n és ott van egy olyan menüpont, hogy "unlock my Device"
2020. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!