Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy megmenthetőek a telefonszámaim? Segítség.

Figyelt kérdés
Tegnap elszállt a telefonom, és a készüléken voltak a rettentő fontos tel.számaim, és nem a Sim kártyán. Meg tudják menteni ezeket a számokat, és hogyan. Be sem tudom kapcsolni a telót, nem reagál semmire.
2010. júl. 21. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd ki a SIM-kártyát és tedd be masik telefonba. HA végképp nem megy, akkor menj be a SIMmel egy telefonos szervizbe ott le tudják hozni
2010. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Látom, a szövegértés itt se sokaknak erőssége :P


Egyébként a Kürt Kft. csinált olyanokat régen, hogy lángszóróval "kezelt" wincseszterekről mentettek adatokat. Persze egy vagyonért cserébe. Nem tudom, hogy léteznek-e még, de nagyon profik voltak.

2010. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen márkájú a telefon de szinte mindegyikhez létezik "pc Suite" probáld meg ugy géppel leszedni róla hátha sikerül...
2010. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!