Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Nokia N8-00?...

IPhone 4 vagy Nokia N8-00? Melyiket választanád, és miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ti melyiket választanátok?
2010. júl. 19. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Majd ha kijön az N8 és tesztelik akkor meglátjuk. :D

'Nokia FAN' vagyok, de szerintem akkor is Iphone 4, iOS miatt.

Nokia hamarabb fejhez kaphatott volna... :S

2010. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miben jobb az iOS? nekem most is symbian-os telefonom van, és erről a háromról is elég jókat olvasni.
2010. júl. 19. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából semmivel sem jobb. Annyi, hogy jobb programokat lehet rá találni meg jobb játékokat. Ez kell a népnék. :D


Bár most ahogy elnézem a Symbian3 játékokra nagyon ráhajtott. Gondolom így akarja csalogatni az embereket. :P

2010. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tesztekből azt olvasom, hogy iszonyat jó grafikát meg alkalmazásokat ad ez az új nokia n8, állítólag az ipad elbújhat mellette.

én csak azért félek, mert majdnem vettem egy nokia n97 minit, de szerencsére volt alkalmam kipróbálni előtte bővebben és az valami eszméletlen kezelhetetlen buta egy érintőképernyővel lett megáldva. bár az n8 elvileg totál más már, még az "üvegét" is az iphone-ról lopták-vették, szóval fel kell vegye vele a versenyt.

remélem az ára nem lesz olyan horribilis.

2010. júl. 19. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére (IGEN!!) hőre érzékelős lesz a kijelző (Apple, HTC). :D Nem nyomkodni kell.


Nem tudom amikor kiadják 100%, hogy nagyon drága lesz de 3-4 hónap alatt lemegy az ára. =)

2010. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

90%-os!!!

te mire kaptál 90%-ot? HŐRE ÉRZÉKELŐS TELEFON NINCS. Az nem a hőt érzékeli, hanem (nagyvonalakban) az ujjaddal (vagy egyéb vezető anyaggal) elvezetett feszültség helyét...

[link]

2010. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nokia N8!!! Az iPhone-nal sok baj van, pl. antenna problémák, bluetooth problémák..am meg az apple fényévekre le van maradva a többi gyártóhoz képest. az apple, csak évente adki egy mobilt, és ők még mindig az 5 megapixellel nyüstölnek, miközben mások már 12-nél tartanak! -.-

A nokia sokkal megbízhatóbb, lasabban megy tönkre. az iphone 4 semmivel nem tud többet, mint a Nokia N95, ami 2007 elején jelent meg, ami mutatja az apple lemaradását. ráadásul az iphone 4 150-200 ezer ft, addig újonnan kapsz n95-öt 70 ezerért...És a nokia n8-ban olyan nyalánkságok vannak, mint pl a HDMI kimenet, HD videofelvétel...és még sorolhatnám. az apple 3 évvel le van maradva.

2010. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én is nokia párti vagyok, de azért el kell mondani, hogy az n95(mini) elég megszokhatatlan, kényelmetlen menüvel és mi több, érintőképernyővel rendelkezett. ha felhasználói, élmény szempontból nézzük az apple sokkal többet ér.

persze ez már nem lesz elmondható az n8-00ról hiszen amit hibáztak, javítják és így jön létre egy (talán iphone-ból is összelopott) csúcsmobil, mely tényleg olyan lesz az iphone-al szemben mint mondod.

2010. júl. 30. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
mien n95 minilől beszélsz, meg érintőképernyőröl?????? nincs is ilyen!!!!! az tuti h vmi kínai másolat!
2010. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nyelvbotlás... n97
2010. júl. 31. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!