Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Otthonra, saját lakás méretére...

Otthonra, saját lakás méretére állítva van mód legálisan mobiltelefon blokkolót használni?

Figyelt kérdés

A kérdés tehát nem illegális tevékenységről szól, legalább is szándékom szerint semmiképp. Tisztában vagyok vele, hogy egy jammer hatótávolságát nem fogják korlátozni a lakás falai, vagy legalább is nem olyan mértékben, hogy az a szomszédokat vagy bárki mást ne zavarna - AZONBAN biztosan kell lennie beállítási/potméterezési lehetőségnek, ahogy a különböző blokkolóknál is látom, hogy az olcsóbbak kis hatókörön belül dolgoznak, ami nekem tökéletesen megfelel.

(~5 méter)


Felfogtam, hogy egy mozi, színház vagy hasonló létesítmény az közterületnek számít, és ott is gondolom engedélyt kérnek rá, de kíváncsi lennék, én mint magánszemély a saját lakhelyemen, a saját magánterületemen élhetek-e ezzel a lehetőséggel?


Nem lakik velem sebész orvos, sem kormánytisztviselő, és a hatótávot is szomszédbarát alakítanám ki.


Minden választ előre is köszönök, és egyben megkérnék minden segítő szándékú embert, hogy a "szerintem" jellegű válaszokat hanyagolják. A kérdés azok felé szól, akik a kérdésben jártasak és konkrét választ tudnak rá. Köszönöm.


2010. júl. 18. 20:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!