Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Nokia 6500 slide?

Milyen a Nokia 6500 slide?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet, de nem tudom, hogy megéri-e, mert mindenhol olvastam, hogy vannak vele problémák. A tulajdonosoknak mi a véleményük róla? Sok a hibás példány?
2008. nov. 16. 22:21
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én a férjemtől kaptam a szülinapomra egyet. Biztos van olyan, akinek baja volt vele, de nekem (lekopogom) még semmi. Előtte Samsungom volt, na azzal volt bajom (lefagyott, 2napig bírta az akksi stb.)

Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Ha a mindennapokra kell, szerintem nem fogsz benne csalódni.

Ja, és már leejtettem egy párszor, de semmi karc nem lett rajta!

Sok sikert hozzá!

2008. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a páromnak is olyan van.nagyon jó kis telefon szerintem.nemem lg shine van,de az egy nagy kalap kaki!:-)
2008. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2008. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma vettem egyet, szerintem is jó telefon, csak hát elég sokan írnak róla, és nem tudhatom, hogy tulajdonosok-e. Amugy csak a mindennapokra kell vagy kiránduláskor fényképezni meg ilyenek. Nekem is nagyon tetszik, föleg a kamera, és én is remélem, hogy nem lesz baja. :)
2008. nov. 18. 14:29
 5/5 anonim válasza:

Hali! Nekem két éve van 6500slide-om. Ezeknél a tégláknál gyakori gyári hiba hogy a képernyő hirtelen villan egyet, mintha megadná magát, aztán azonnal vissza is jön. Na nekem ez pl kijött...


Egyébként már sikerült földhözvágnom (értsd leejtenem) párszor de semmi baja. Tavaly Ausztriában a gleccserből halásztam ki a hóból. Meg se érezte. Viszont a -20°C-os hideget nem bírja... szószerint megfagy és nem müxik... kb -5; -8°C-ig garantálom h müxik.


Olvastam olyat is aki végigfényképezte vele a Vörös-tengert... szóval elég jól álja a sarat.


SOkat láttam olyat h félnek attól h a csúszka meghibásodik... noshát, enyém nem látott szervízt egyszerse:)


(Újonnan vettem két éve!)

EGy hátránya van: NEM symbian...... és nincs rajta GPS. Mert ha lenne azt nem bánnám meg.


és egy nagyobb kijelző se ártana neki...

20/F



PS: az enyém az egy Eur...ics-os kiállítot darab. Az utolsót kaptam el :P De egész jó... kár h nem Symbian. télleg kár...


Jó vétel, sztem:)

2010. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!