Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bementem a pannonba és azt...

Bementem a pannonba és azt mondta az ott dolgozó nő, hogy a Nokia 5230-a teló 1200-as havidíjjal nem vehető meg. Akkor melyik jó telót vehetem meg icipici havidíjjal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de miért nem kérdezted meg az ott dolgozó nőtől?
2010. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó! Utána néztem neked, és nem értem, hogy a nő miért mondta, hogy az 5230-as nem vehető meg az 1295 Ft-os havidíjjal, amikor ott van a honlapjukon: [link]
2010. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon goromba volt velem az a nő, nem egyszerűen azt mondta nekem, hogy nem lehet megvenni, még a tetejébe jól le is cseszett amiért "ennyire butyuta" voltam, ahogy ő mondta. Mérgembe kimentem az üzletből. Köszönöm, de így már fogalmam sincs mit tegyek, rendeljem meg netshop-ból, de nem tudok regisztrálni!
2010. júl. 15. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs a környékeden másik bolt? Azt az ügyintézőt pedig akár be is jelentheted a bunkósága miatt.Vagy menj vissza, közöld vele,betelefonálsz a cégnek, hogy milyen dolgozója van. Tuti kipenderítik.
2010. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfontolom és köszönöm mind kettőtöknek!
2010. júl. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!