Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "A telefon nem engedélyezett...

"A telefon nem engedélyezett a hanghoz" hiba mit jelent?

Figyelt kérdés
1 hónapja vásároltam használtan egy samsung s8 készüléket, kipróbáltam működött, egészen 1 héttel ezelöttig boldogan telefonálgattam vele. A múlt héten kiírta a fent említett hibaüzenetet, és kiírj hogy csak segélyhívások. IMEI checkerbe az elején és most is beírtam a számot és tisztának mondják. Lehetséges hogy az előző tulaj nem fizette be vagy esetleg lopott? Mi a teendő??

2019. aug. 14. 10:22
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Lehet a SIM-kártyád is az ok. Kontakthiba vagy megdöglött kártya.

Ki kéne próbálni másik SIM-mel illetve a kártyát másik telóban.

2019. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos más telefonban működik a SIM, más telefonban működő pedig ebben nem működik. Próbáltam a foglalatot is tisztogatni de nem is kell mondanom hogy eredménytelenül.
2019. aug. 14. 11:44
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Hát elvileg EMEI checker mutatná, ha le van tiltva.

Ha kártyafüggőség miatt nem menne, hálózati kódot kérne.

Én azt mondanám, be kéne menni vele a szolgáltatódhoz, hogy nézzenek rá, szerintük ez készülékhiba vagy tiltás.

Nem fognak elhajtani, csak mert nem náluk vetted. A kártyát igen, úgyhogy vevő vagy, annak meg illik segíteni.

2019. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!