Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vett valaki mostanában mosógép...

Vett valaki mostanában mosógépet? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Árukeresőn olvastam véleményeket, de most el vagyok keseredve. Mindegyikről azt írják, zajos a centrifuga, és nagyon hosszú a mosási idő. Meg még vannak más panaszok is.
2018. nov. 3. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes megoldás.
2018. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezzel aztán sokat segítettél.😃
2018. nov. 3. 16:29
 3/24 anonim ***** válasza:

Nekem Indesit van, és van 20 és 30 perces progi, de az átlagos mosás 1 órás. Persze van ebben is 3 órás progi is, és jó pár dedikált, de a legtöbb rövid.

A centrifuga minden mosógépnél hangos, hisz nem lehet 6-7 kg ruhát 1000-1200-as fordulaton halkan centrifugázni.

[link]

Ilyen már nem kapható, de az újabb Indesitekben is hasonló progik lehetnek.

2018. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Egyik kollégám tavaly LG mosógépet vett, és a centrifugája nem olyan zajos mint a többié. Nekem Zanussi van az is elég halk ahhoz képest. De elmondom ha egy mosógépet 2-3 éve használsz a csapágy kopása miatt hangosabb lesz a centrifuga amit ugye cserélni kell. Ez minden mosógépnél így működik sajnos. Eleinte annyira zajos nem lesz. Na meg persze függ attól is hogy a mosógép alatt járólap vagy beton van, és az emeleten van vagy a földszinten, ez is lényeges. Mi például gumi lapot tettünk a mosógép alá, meg a lábait is magasra állítottuk hogy alatta legyen elég rés hogy ne ragadjon be a víz, meg a pára és ne rozsdásodjon el kegyetlenül. A gumi lapora térve kifejezem pontosan hogy a lábai alá tettünk kb 1 cm vastag 3cm széles, 3 cm hosszú kockát vágtunk ki hogy azért valamilyen szinten emelve legyen, és persze nagyon jól felfogja a rezonálást. Meg a faltól kb 5 cm távolságra van, tehát nem simul hozzá sem. Sokat számít az elhelyezés is.
2018. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ha szívós, nem kényes, és tetszés szerint variálható gépet akarsz amin például a mosási időt is tetszés szerint megszakíthatod, vagy a vízmennyiséget is után töltheted ha kevesled, akkor a te géped a Hajdú Energomat. Nem szívatlak, komolyan! Csak azt vedd alapul, hogy több mint 30 évesek, és a mai napig mennek!


[link]

2018. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:


A szívósságuk alapvető oka az, hogy szinte minden mechanikus benne, semmi mikrokontroller vagy ROM. Ha gond támad a programjával, az 10-ból 9-szer sima érintkezési hiba.

2018. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Gyorsan nem lehet kimosni.

Lg direct driveosat vennek ha tonkremenne de 16 eve birja.

2018. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
LG direct drive szerintem is, 7 éve naponta mosok vele, 200*220 as paplant, matrac huzatát is beletömtem és alig van hangja még ma is
2018. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
LG eszembe nem jutott volna. Elolvastam a véleményeket, jókat írnak róla. Egy baj van csak vele, ahogy látom, csak elöltöltős van belőle.
2018. nov. 3. 18:21
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Elöltöltőset vegyél, életem legjobb döntése volt a felültöltős vackokat elöltöltősre cserélni, rendesen tisztítható a tartály és a gumi, nem penészedik, nem rozsdásodik szarrá a teteje
2018. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!