Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vett mostanában valaki Electro...

Vett mostanában valaki Electrolux mosógépet? Tényleg mindegyiket tesztelik, azért vizesek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Nem.

Azért vizes mert visszavitte valaki.

2018. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Már több mosógépet vettem, de egyik sem volt vizes. Valami sumák van a dologban.
2018. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aszlan válasza:
100%
Nyugyi semi gond.en edig vagy 3 is vásároltam es vizes volt a belsejuk.es a többinek is amik az üzletben voltak.az elárusító is állította azért vizessek mert le voltak próbálva.
2018. máj. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem, de azért köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 12. 02:27
 5/7 Kijan válasza:
97%
Igen, azért vizes.
2018. máj. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A gyártás végén nyomáspróbát csinálnak, gondolom nem örülnél, ha elárasztaná a lakást egy tömítés hibája miatt. Az más kérdés, hogy melyik márka hol és mennyire vizes, vagy mennyire szárad ki mire megveszed, lehet, hogy észre sem veszed, de lehet, hogy a nyomáscső csatlakozójából még kifolyik egy pici. Ha zsugorfóliázva volt hungarocellel, akkor biztosan nem használt, mert olyanra a boltok nem képesek visszacsomagolni.
2018. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, letesztelik! Amelyik nem vizes, attól kell félni.
2019. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!