Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kapszulás kávéfőző gépekhez...

A kapszulás kávéfőző gépekhez egyedi kapszula kell, vagy cserélgethetőek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Szeretem a kávét, 3az1-t, cappuchinokat, stb, és eltűnődtem rajta, hogy talán vennem kellene egy kapszulás gépet. Az érdekelne, ha pl egy Nespresso vagy Tassimo gépet vennék, menne-e bele a Dolce Gusto, avagy fordítva? Vagy ezek a gépek a saját kapszuláikkal működnek csupán? Mert az eléggé komoly hátulütője lenne a dolognak.
2018. márc. 11. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik a sajat alaku kapszulajaval mukodik.
2018. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak saját..nem a gép ára a biznisz nekik,hanem a kapszula
2018. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz, ez sokat tesz, mert a környéken viszont csak Dolce Gusto kapszulákat tudnék venni. Szóval ha erre adnám a fejem, csakis DG gépet vehetek, ami drágább, mint egy Tassimo, de legalább egyszeri kiadás :)
2018. márc. 11. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is az van
2018. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma épp a Tescoban jártam bevásárláson, és megláttam a Dolce Gusto gépet 10% os árengedménnyel, illetve a kapszulákat 30% al, és úgy voltam vele, egy próbát megér. A gépben nagyon tetszik, hogy a hagyományos vagy expresso gépekkel ellentétben ez a kávéfőző azonnal lefőzi az adagot, és ez egy hatalmas plusz pont. A kicsi tartály némileg zavaró, de elfogadható. Tetszett, hogy ajándékba adtak egy 6db os kapszula készletet, plusz vettem egy 8+8 as Cappuchino és egy 8+8 as Latte Machiato készletet, ami nagyon bejött :) A cappuchino val kezdtem, és egyből ismerős volt az íze, majd beugrott, hogy nemrég egy benzinkúton kaptam ilyet asszem 600ft ért. Az egész rendszer tetszik, gyors, és a kapszulák nagyon finom itallal látnak el, amiben már csupán az árat sajnálom, de úgy vagyok vele, a minőséget megéri. Pl az én fizetésemnek talán kissé drága, de max annyi, hogy nem fogom napi 10 szer használni :D A válaszokat pedig köszönöm mindenkinek :)
2018. márc. 17. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Na gratula 😂 Az zavar csak,hogy töltögetni kell a tartályt kv es tej kapszula között
2018. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háát, nem tudom, nekem egy tartályból elég volt egy 240ml es Cappuchino hoz, illetve jutott is, maradt is :D Ma ittam melóban egy szimpla Cappuchino t. Azzal akár mit is tettem, a DG hez képest egy olcsó löttynek tűnt :D De szerintem ennyit megér az egész :)
2018. márc. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!