Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép vásárlásnál mire...

Mosógép vásárlásnál mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Felül töltős mosógépet szeretnék.

Ajánlanátok szempontokat,esetleg márkákat!?


2018. febr. 5. 05:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én az előtöltőspárti vagyok. Sokáig egy Elektrolux volt, utána egy isebb fajta Hotspot Ariston, nagyon csendes, megbízható, most valamilyen újabbfajta Beko, amely jónak mondható. Elsősorban a zajszintjét nézem, azután az árát, hogy ha kb 5-6 év után lecserélem, ne kelljen bánnom a feleslegesen kidobott sok pengőt. Szerinem egy méregdrága 1253 programos masina felesleges, mert nem tudod kihasználni.
2018. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
60%

Szia!

Az ár kategória nem mindegy, azt kell eldöntened, aztán azon belül én az energia osztályt szoktam nézni, mert ugye nem mindegy hogy mennyi vizet hasznal egy mosásnál, ha azt éves szinten mennyi vizet használ el. Aztán a fordulat szám 1000-1200 szerintem jó, nekünk 1200-as van, jól kicentrizi a ruhákat, nem csurog belőlük a víz. Zajszintet tudod még nézni. Nekünk mindenből Bosch van, szerintünk az a legjobb, de ha kedvezőbb árban szeretnél, akkor jó pl a Beko is, nem sok különbség van az új gépek között. 🙂

(ui.: én is elöltöltős párti vagyok, szerintem sokkal szebb a kivitelezésük)

2018. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
60%

2# voltam.

Bocsánat a hülye mondat megfogalmazásért, azt szerettem volna írni hogy: Nem mindegy hogy mennyi vizet használ egy mosáskor és éves szinten. Az A+, A++, szerintem ezek a jók és takarékosak. A garanciát is nézd, van olyan gép amihez 2 év garanciát adnak, ami azért nem hátrány ezeknél az új gépeknél. 🙂

2018. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mai mosógépek 5-6 évnél többet nem bírnak ezért érdemes olcsóbbat választani.
2018. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyik ismerős egy nagyon takarékosat vett s benézve az ablakocskán mosás közben azt láttuk, hogy víz szinte nincs is benne a dobban...hmmm...gőzzel-lehelettel tiszta ruhát is lehet ma már csinálni? :DDD

Persze, e gépeket bizonyára a minisztereknek készítik, akik nagyon mocskos munkát végeznek, mint tudjuk:D


A maiak javíthatósága a béke ülepe alatt van már csak a belső elektromos panel leöntése miatt is.Ez mondjuk életvédelmi eljárás-mondják, de az olcsó javíthatóság kárára 100%-ban.


Mindegy, milyet veszel egy kaptafa lesz s részemről az olcsó s nem a legtakarékosabb a fenti írt látvány után.

A gari meg olcsó-drága esetén sem vonatkozik normál használat mellett a kopó alkatrészekre, amelyek kopnak természetesen;)

Vedd meg, használd, elromlik, vegyél újat...

2018. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Zanussi ZWQ 61215 WA megy lassan 2 és fél éve, hibátlanul.

De az Electrolux is jó. Ezek nem a drága kategóriába tartoznak, megfizethetőek kisebb költségvetésű családoknak is. Ha van bőven pénzetek akkor Miele, esetleg Bosch.

2018. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a link lemaradt:

[link]

2018. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Anyámék vettek egy Bosh mosógépet 120-ért 2 é garival.

2,5 év után behalt a vezérlés panelcsere 40.000-ért.

Rá fél évre tönkrement a csapágy a dobnál akkor apám bedurvult és kidobta :D

2018. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak felültöltős jöhet szóba,mivel a spajzban van a mosógép,és ott elég keskeny a hely.


Fürdőszobában sem nagyon fér el,illetve elég szűkösen,de ott nagyon hamar berozsdált az egyik gépünk,3 évet bírt.

Ez a mostani 7 éves volt.

2018. febr. 5. 14:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Zanussi volt most,előtte Whirlpool.
2018. febr. 5. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!