Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van othol egy csomó spirálom!...

Van othol egy csomó spirálom! De mikor rákötöm a 220-at akkor minden jó müködik erősen izzik. Cinezőtt akarok belőle csinálni de nemtudom hogyan valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Elsősorban azt nem tudom, hogy milyen spirálod van. Ha az amire én gondolok, akkor azt a nők használják, de semmiképpen sem „cinezőtt”-re! Természetesen nem tudom mi az amit te „cinezőtt” -nek hívsz.

Mivel ezt az „Elektronikus eszközök” kategóriájában kérdezed, forrasztópákára tippelek. Én évtizedek óta használok ilyet, de nekem csak gyári készülékem van és eszembe sem jutott eddig, hogy magam készítsek egy ilyet.

Ha ennyire távol áll hozzád az elektronika, mi szükséged lehet rá???

2017. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Egy kérdés.. MI VAN????
2017. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Mi sem tudjuk, hogyan lehet spirálból cinezőt készíteni. Őszintén szólva a tököm se gondolkodott el még ezen a lehetőségen, mikor 100-féle remek forrasztóeszközt lehet kapni, akár pár ezerért:

[link]

2017. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem értitek? " ot hol".
2017. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"...a kis Túr siet beléje" És mivel siet -és nem sietett- ezért "ot hol".
2017. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!