Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet javasoltok...

Milyen mosógépet javasoltok nyomott mintás ruhákhoz?

Figyelt kérdés

Szóval mosógépet kell cserélnem és sajnos minden gépnél az az elsődleges szempont hogy kevés vizet fogyasszon. Sok olyan pólóm, pulcsim van amin nyomott minta van...ezeket a kevés vízzel működő gépek tönkreteszik. Nővérem Samsungja is kevés vízzel mos, és hamar kitörik a ruhák mintázata. Nekem most LG-m van, de sajnos cserélni kell...ezen még van sokvizes program (kímélő, takaró) és a 10 éves pólókon sincs kitörve a mintázat, mivel sok vizet használ ezeken, és nem nehezednek egymásra a ruhák. De ahogy néztem az új LG-k már ezeken a programokon is kevés vizet fogyasztanak.

Valaki tud olyan gépről amiben van 2-3 sokvizes program?

Gorenje gépeknél találtam olyat, hogy "extra vízszint mosáskor és öblítéskor"...

Esetleg tud valaki ezekről valamit, vagy valami jó gépet ajánlani?



2017. aug. 7. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ELECTROLUX, van rajta kímélő és paplan mosás, ezek a programok extra mennyiségű vízzel dolgoznak. A legtöbb electrolux gép rendelkezik ezekkel a programokkal. Érdemes a legenergiatakaréktalanabb gépett venni (pl semmiképpen nem A+++-t)
2017. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül én is két gépre szűkítettem a listát: Gorenje és Electrolux 1-1 modellje között vívódtam.

Végül az Electrolux elöltöltős inverter motoros verziója győzött, szombaton érkezik.

Remélem beválik.

2017. aug. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!