Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Így jó a mobilklíma melegleveg...

Így jó a mobilklíma meleglevegő kivezetése?

Figyelt kérdés
Ablakon sajnos nemtudom kivezetni. Arra gondoltam a tető gipszkartonon felvezetném a padlásra. Így jó lenne? Talán még a padláson belül a cserepekhez felvezethetem a fólián kívülre.
2017. jún. 4. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én javasolnám a split klímát. Airfel márkából a 3kwos 110 000ft plusz 30a beszerelés cserébe szép jó a hatásfoka nagyon jól hűt kicsi a fogyasztása. Negatívum hogy nem mobil. A mobil klíma így jó,de a kimenő cső is brutál meleg. Nem tudom mekkora a hatásfoka.
2017. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó a mobil klima, csak a meleg levegó kivezetést kell megoldani. Én egy használaton kivüli kéménybe kötöttem be. Az ablakon való kivezetés nem ér semmit se, mert ha úgy van megoldva hogy kinyitja az ablakot és úgy fújatja ki, mellette vissza jön.

Az a lényeg hogy ki legyen vezetve a meleg levegő.

Bár jóval hangosabb mint a másik fajta, de ez nekünk is tökéletes, mert kb összesen 2-3 hétig , napi 3 órát kell hogy működjön, amikor az a borzasztó kánikula van.

2017. jún. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Sajnos split klíma nem megoldható. Akkor ha a padlásra felvezetem a csövet nem csinálok hülyeséget?
2017. jún. 5. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni miért nem jó a split? A kültérit a tetőre is ki tudják rakni. Nagyságrendekkel jobb a hatásfoka, és csendesebb (ugyanaz a hűvös sokkal olcsóbb lesz)
2017. jún. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!