Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klímaszerelés és tanúsítvány?

Klímaszerelés és tanúsítvány?

Figyelt kérdés

Még novemberben vásároltam internetes áruházban beltéri klímát. Mostanra jutottunk el odáig, hogy az eladó által javasolt klímaszerelő cég elküldte a tényleges megvásárláshoz szükséges telepítési tanúsítványt.

Ezt visszapostázva vagy e-mail-ezve fogom megkapni fizikailag az egységet.

A kérdésem az lenne, hogy ezek után én beszereltethetem-e más céggel (kék-kártyával rendelkezővel)a klímát?

Ugyanis se a mellékelt beszerelési árajánlat (azt is most kaptam meg), se az eddigi ügymenet (másfél hónapos átfutás) nem vonzó számomra a jövőre nézve.



2017. jan. 2. 13:38
 1/3 anonim válasza:

Igen,bárkivel beszerelheted aki rendelkezik rá engedéllyel.Akkor nem érdemes mással csináltatnod ha több garanciát ad a gyártó ha saját szervizhálózatával szerelteted be.

Én októberben vettem két akciós klímát az edigitáltól,de ott gyorsan ment minden,a megrendeléstől számítva 10 napon belül be is volt szerelve,a tanúsítvány rögtön jött emailban megrendeléskor,postáztam aztán küldték,de közben telefonáltak is a Whirlpool szervizből,hogy velük akarom-e beszereltetni,mert akkor jönnek.50 ezer volt a beszerelés darabja.Oké volt minden,összesen 300 ezerért lett két 3,5kw -os klímám.Így 3 év garancia van rá.

2017. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kék kártya a múlté.

Ha már a kezedben van a klíma, azt csinálsz vele a mit akarsz, de ha nem az ajánlott cég fogja szerelni, akkor a forgalmazó által adott garanciával kitörölheted, mert ugyan adnak majd hozzá pót alkatrészt (bár ezt sem minden esetben), csak nem lesz aki beszerelje. Nem érdemes áruházban, meg a neten klímát venni, nem véletlenül olcsóbb.

2017. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 5. 05:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!