Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Venni szeretnék egy kenyérsütő...

Venni szeretnék egy kenyérsütő gépet. Mire figyeljek oda, a rengeteg termék közt?

Figyelt kérdés
Inkább a rozsos és a félbarna,ill. a magvas kenyereket szeretjük.
2008. okt. 1. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

hello, én anno nagyon megjártam a kenyérsütő géppel. Ha barna kenyeret szeretnél csinálni, arra annyira nem jó, mert nem dagasztja meg rendesen.


Sokkal jobban jársz ha van egy dagasztó géped, majd meg kisütöd a sütőben.


De ha mégis kenyérsütő gépet vennél, akkor jó nevű gyártótól vegyél és 2 lapátosat.

2008. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Moulinex XXL van nekem. Ez egylapátos.Anyukámnak kétlapátos. A világon semmi különbség nincs köztük, se a dagasztásban, se a tészta minőségében, én mind a kettőt szoktam használni. Az sem igaz egyébként, hogy a nevesebb fog beválni, sokan kínlódnak márkásakkal, és több ismerősömnek van pl Bomann gépe. A teljes kiőrlésű lisztből készülteket, egyik gép sem süti meg majd teljesen tökéletesre, nagyon sűrű marad majd a belseje. Ha én tisztán teljes kiőrlésűt sütök, akkor csak kidagaszttatom a géppel és sütőben megsütöm. De egyébként is nagyon hasznos ám, mióta van nekem, én csak azóta próbálkozom fánkkal, buktával, pizzával, egyéb kelt tésztákkal, olyan gyönyörűen dagaszt, hogy nem tudok versenyezni vele.
2008. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ETA Harmony van de a 4. kenyér után bedöglött a motorja, szériahibás, kicserélték és most az újat teszteljük hátha ez is bedöglik. Szóval ilyet inkább ne vegyél, csak valami márkásabbat.
2008. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!