Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy alulfagyasztos kombinalt...

Egy alulfagyasztos kombinalt hűtőszekrény fagyasztoreszebe kb mennyi csontos hús pl csirkecomb, csirkefarhat férhet bele? Csak nagyságrendileg érdekelne,97l-es vagy nagyobb fagyasztoresz eseteben

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egyéni és változó!

Ha a far-hát részt szépen felpucolod, összedarabolod, és úgy rakod zacsiba, sokkal kisebb helyet foglal, mint ha csak a "megvásárolt állapotban", darabolás nélkül rakod be.

És ugyanez a helyzet a csirke többi részével is, és persze az sem mindegy, hogy zacsiba rakod-e, vagy ha dobozok, akkor kerek, vagy szögletes dobozok. Ez utóbbiak ugyanis sokkal kisebb helyveszteséggel, szorosabban tudnak egymás mellett lenni, mint pl. a kerek dobozok esetében, elég sok a kihasználatlan hely.

Vásárolj be valamennyit, és próbálgasd...


Én még sohasem próbáltam, hogy a fagyasztóm kizárólag csirkecombbal, far-háttal legyen megtömve.

2016. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,egészben,zacskózva lennének,es azért kérdezem,mert nem tudom,hogy egy ilyen no frost hűtőt lenne jobb venni,vagy egy olcsóbb hűtőt es egy fagyasztoszekrenyt.
2016. aug. 27. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egybehűtőm van, alul 2 fiók a fagyasztó. Szeretem, de az a bajom, hogy a normál rész és a fagyasztó egy motorról megy, tehát külön-külön nem tudom őket leolvasztani! Erre figyelj oda!!


Másrészt azért választottam olyat, hogy alul a fagyasztós rész és fiókos!!! legyen, ne polcos!


Mert amikor keresek benne valamit és dúrom, könnyebb bele-látni, és úgy pakolászni benne ide-oda, hogy a fiókból nem potyog ki, amit arrébb raktam.

2016. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pl. Róla lenne szó

[link]

2016. aug. 27. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:

1. No Frost = önleolvasztó, tehát amit írtam, hogy mikor-hogyan kell, lehet leolvasztani, ennél a fajtánál teljesen mindegy.

2 Polcos és nem fiókos amit kinéztél, és kötve hiszem, hogy egy családnál csak néhány doboz, edény kaja lefagyasztására használják, amelyeket könnyű tárolni.


Én tavasztól őszig ami terem zöldség, a borsótól a répa-gyökérrel bezárólag mindenből szoktam bezacskózni télire, + az egyéb főtt/sült kaják. Egy ilyen polcos rendszerű fagyasztóban nehéz lenne úgy keresgélnem, hogy a fele ne padlón kötne ki, ezért mondom, hogy a fiókos fagyasztóst kerestem, vásároltam.

Igaz, hogy nem No Frost, de félévente = egy évben 2 x, kibírom!! :))

2016. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3db fiók van a fagyasztoreszben!
2016. aug. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!