Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen víz- és energiatakaréko...

Milyen víz- és energiatakarékos mosógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen felültöltőset fogok venni, csak azt nem tudom, mire figyeljek oda vásárláskor, mik a legfontosabb dolgok?
2008. szept. 26. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire rá van írva a mosógépre,hogy mennyi vizet és áramot használ.legjobbak az AA kategóriás mosógépek.Kevesebb vizet és áramot használnak.Nekem Whirlpool 6.érzék van,imádom.Igaz,kicsit drága volt,de amikor vettem 6 év garanciát adtak hozzá.
2008. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak az energiafelhasználási fokot nézd, hanem a mosóhatást is (legtöbb helyen azt is ki szokták írni).

Hiába fogyaszt kevés áramot és vizet, ha egyszer koszos marad a ruha mosás után...

2008. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%

Szia!


Nekünk Electrolux EWF8040W típusú mosógépünk van. Tökéletesen meg vagyunk elégedve vele. Azon kívül, hogy szép is, rettenetesen keveset fogyaszt, és minden ruhát tisztára mos. Ja és az ára sem rossz. Mi kb. 60 ezerért vettük úgy 3 hónapja.

2008. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%

Ja, most látom, hogy felültöltőset szeretnél, nos szerintem bármelyik Electrolux mosógép megfelelő a célra.


Egyébként amikor vettük a gépet, azt mondták, hogy a régi Hajdu mosógép mai változata az Electrolux, mivel ugyanott rakják össze, ahol anno a Hajdukat (talán Debrecenben). Ez mondjuk nem tudom mennyire igaz, de eddig nincs panasz a működésére. :)

2008. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos tényező még a víz és energiafelhasználás után a centrifuga fordulatszáma is. Minél nagyobbat érdemes venni. Az electrolux nem hajdú utánzat de valóban ugyanott rakják össze.
2008. szept. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért hozzá tenném, hogy 1000es centrifuga fordulatszám fölött nem érdemes venni mosógépet,mert a ruha vasalhatatlanná válik,annyira gyűröött lesz,de 800as alatt se vennék,mert, nem szeretem,ha 2 napig kell szárítani.
2010. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!