Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pelgrim Avantgard tűzhelyhez...

Sandol kérdése:

Pelgrim Avantgard tűzhelyhez tekerő csere és szikráztatógomb csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Pelgrim Avantgard gáztűzhelyünk. Az egyik tekerőjének letört a fele. Ugyanúgy működik, csak elég furán néz ki. Szeretném lecserélni a tekerőket, találtam is hozzá, nem drágák, viszont azt nem tudom, hogy ezt meg tudom oldani egyedül, vagy szerelőt kell hozzá hívnom? Sehol nem találtam semmmiféle leírást, hogy hogy kéne kicserélni őket.

A szikráztató gombbal pedig az a gond, hogy az egyik nyomás után egyszerűen beesett. Kiszedni nem tudom, csak ha levenném az elejét. De ezt sem tudom, hogy hogyan kéne csinálni. Van valakinek valamilyen tanácsa?



2016. jún. 4. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

első a készülék áramtalanítása! (dugvillát kihúzni az dugaljzatból)


Használati útmutató

[link]


"A gombok levehetők, le kell őket húzni (előre húzva!), majd kicserélni."

14. oldal --->A készülék alkatrészcseréje


Gyújtókészülék (1) kapcsoló cseréje

16. oldal --->Beállításhoz szükséges tartozékok

"Csavarja le a kezelőlap alsó rögzítőcsavarait és vegye le."

...ekkor hozzáférhetővé válik a "szikráztató" kapcsoló, és cserélhető.

2016. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!