Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki kapott már visszajelzés...

Valaki kapott már visszajelzést a mosogépcsere programról?

Figyelt kérdés
A mi területünk a legutolsó volt. 07.15-n küldtem be..reggel rögtön. Attól félek hogy elkerül az értesítés, vagy belekerül a spam-ek közé és nem veszem észre... valaki???

2015. nov. 20. 10:49
 1/4 anonim válasza:
Sajnos még nem. :( De már nagyon várom. Bár nem tartom korrektnek, hogy így elhúzzák a dolgot. Tudhatták, számíthattak rá, hogy mekkora roham lesz, illetve tudniuk kellett a kapacitásukat. De már több mint 4 hónapja semmi.
2015. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
..90 munkanap...ezt ígérték...hát szerintem az már letelt...(más valaki)
2015. nov. 20. 11:23
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Mi sem kaptuk még meg, pedig már nagyon várjuk. Még mindig nem teljes a feldolgozottság, a weboldal szerint nov. 5-én 44 ezer/23 ezer volt a feldolgozottság, azóta nem történt ott mozgás. Elvileg mindenki kap.
2015. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:

Egyik ismerősömmel gyakorlatilag ugyanabban az órában adtuk be a pályázatot, mindkettőt befogadták, de a visszajelzések között kb. 3 hét telt el.

Nekem már működik is a mosógépem, míg ő csak a héten kapott levelet.

Lépj be az MGCS oldalán az ügyfélkapus azonosítóddal, válaszd ki a megfelelő pályázatot - ha csak egyet adtál be, akkor nyilván csak egyet tudsz -, keresd meg a pályázat elbírálása ( vagy valami hasonló - nem léptem be, hogy pontosan megnézzem ) menüt legalul.

Vagy van ott egy üzenet vagy még nincs.Ha van, ott tudod letölteni.

2015. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!