Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fagor vagy Indesit mosógépet...

Fagor vagy Indesit mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Fagort nem ismerem, de 5 év garit ad a mosógépre, ami akár biztató is lehet az Indesitet meg már ismerem, 10 év alatt kettő ment már a szemétbe, úgyhogy gondolkodom, hogy márkát váltok. De ajánlhattok mást is ezek helyett. Sokat nem költenék rá, mert a drágább sem bírja tovább, tehát 80 ezer körül húznék határt.

2016. ápr. 17. 21:19
 1/2 anonim válasza:

hát tegnap még ardo-t ajánlottam volna, mert nekünk 10 év után ment tönkre a mosógépünk, és a hűtőnk is 5 éves az is ardo. De sajnos az ardo cég 5 éve tönkre ment.


amit nem ajánlok az a whirpool, zanussi ezek nagyon hamar tönkre mennek, az indesitet abban az esetben ha fürdőszobában használod, ugyanis nagyon sok benne az elektronika, párás helyen hamar tönkre megy.


amik jók az a Bosch, Electrolux, lg, samasung, hotpoint-ariston, aeg.


A hotpoint-ariston az indesit csúcs (prémium) márkája és az electrolux csoport tagja. mi holnap hotpoint aristont veszünk wmtg723hc, meg a másik amit néztünk az az electrolux ewt41262tw ez egy új modell, de az előzővel sem voltak problámák azt olvastam a neten.


a hotpoint-ariston 99k az euronics-ban

az electroluxot meg 86k ért láttam,

2016. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hangefekt ***** válasza:

Összesnek elektronikus a vezérlése,, párát nem szeretik.

Bármelyik jó választás szerintem, lényeg, hogy ne keskeny legyen meg nagy 6-7 kg kapacitású hogy ne gyűrje a ruhát.

A nagyobba tudsz kevesebbet tenni, de a kicsibe többett nem :)

2016. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!