Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú mosógépet...

Milyen márkájú mosógépet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2 főre kellene mosson, jó lenne ha 90 ezernél nem lenne több. Zanussi kizárva, most másfél éves, egy éven belül kétszer vittük szervizbe. Indesitbe, és whirpoolba gondolkodtam eddig, de kíváncsi lennék ki mit mond.

2016. ápr. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Uristen nehogy Whirlpoolt vegyél, a kománémnak a második romlik el 4 év alatt.

Nekem egy Siemens van másodkézböl, kb 10 éves tõkéletesen mūködik.

2016. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BiTOPro97 válasza:
AEG, Bosch, Elektrolux, ha van sok pénzed Miele az egy emberötlőn át meg végig félnap. Anyám mosásmániás nála minden függönyből is kettő van legalább, mert hetente mossa. Kb. az ezredfordulón vette a gépet, egyszer kellett hozzányúlni, akkor is valami kopó alkatrészt cseréltek, anyám nem ért hozzá én meg nem voltam ott.
2016. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lg, Bosch, Siemens.

Érdemes lenne esetleg fogyasztás alapján vásárolni.

2016. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Whirlpool-t és Hotpoint-Ariston-t kell kerülni a noname-eken kívül! Amúgy a három már egy. És bár sokat tesz a Philips a hibák kijavításáért, de azért vannak bőven.
2016. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a whirlpool hütőm ment tönkre alig 3 év alatt. Mosógépről csak hallottam hogy törnek a csapágyak, kimegy az automatika.


A Whirlpool a modern kor egyik leggyengébb márkája, a noname-ek után.

2016. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!