Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt ajánlotok...

Milyen kávéfőzőt ajánlotok max 40ezerért?

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándéknak szánjuk, mert a régi elromlott, és egy jó ideje kotyogós van használatban. A keret max 40e forint, ezért milyen ajánlotok?


(Nagyon de nagyon nem értek a kávéfőzőkhöz, de sima kávét tudjon :), meg esetleg cappucino amit szereti a kiszemelt, valami ilyesmi)


De tényleg nem értek hozzá, 40k-ért mit ajánlanátok?



2015. dec. 8. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából nekem erre a hagyományos presszó kéváfőző ugrott be. Ebből általánosságban jókat mondanak a szarvasi kávéfőzőkről és nem is drágák halálosan 10-20 ezer általában. pl: [link]

Vagy vannak komolyabb gépek sok személyes kiadással pl ez: [link]

ha meg a kapszulás kiadás (ami horror áron lehet kávézni mert a gép és a kapcsula is baromi drága akkor lehet ez: [link]

vagy ez: [link]

(Amúgy a bolt csak elfogultság miatt jelent itt meg akárhol lehet ilyeneket venni)

Remélem segített egy kicsit.

2015. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kapszulás kizárva, a többit megnézem :)
2015. dec. 8. 21:10
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Ez egy jó gép, sajnos nem tudom, hogy boltban kapható e valahol. [link]
2015. dec. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Minden esetre egy jó tanács, érdemes desztillált vízzel üzemeltetni a kávéfőzőket, így megelőzhető a vízkövesedés és a drága javíttatás vagy az ecetes átmosás ami nem mindig tökéletes, valamint a kávé ízét is jobban kihozza csak egy csipetnyi sót kell tenni a lefőzött kávéba a jobb ízhatás érdekében. A főzöfejben, szűrőn lévő kávélerakódást pulycaf tablettával vagy porral tisztítható, esetleg más kávéolajat eltávolító készítménnyel, valószínűleg ezek is hasonló anyagból vannak. Tudom, hogy most ez nem annyira fontos számodra de talán még hasznát veszed.
2015. dec. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összes linkelt közül a philips-re szavazok :)


Amiket én néznék egy gépen (és ezeknek megfelelő gépek akadnak 40.000 alatt):

- 15 bar nyomás

- "Cream system" (ezt mindenhol máshogy írják, de annyi a lényege, hogy krémet képez a kávé tetetjén)

- esetleg, hogy legyen pod-os tartója is, de az már nem létszükséglet. (ha nem vagy annyira képben :): pod, az adagolt kávé, praktikus használni, de egységárra drágább az is, hasonlóan a kapszuláshoz, mint a sima)

2015. dec. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Lényegében a többi egy jó kinézetű vízforraló és nem kávéfőző. A nyomásfokozó pumpa valamint a gőz és forróvízkeverő fej biztosítja a klasszikus értelembe vett presszókávé ízvilágát, természetesen a tetején megjelenő kémmel. Egy kis gyakorlattal és jó minőségű kávéval igazán kiváló kávét lehet főzni vele, ha ez az igény. Természetesen mindenkinek más a jó kávé ezzel nem is vitatkoznék, én úgy fogalmaznám meg, hogy ez közelíti meg legjobban a karos gépek minőségét ha valakinél ez a szempont.
2015. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!