Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt ajánlotok...

Milyen kávéfőzőt ajánlotok 20000 ft ért?

Figyelt kérdés

anyukámat akarom meglepni egy kávéfőzővel. a lényeg hogy eszpresszó legyen és szürke... mivel a konyha szürke... meg anyu mondta hogy ne csészét kelledjen alá tenni hanem olyan kiöntőszerűséget... mit figyeljek meg kávéfőző vásárláskor? Miskolci Egyetemen tanulok, a koliban lakok , szoval Miskolcon szeretném megvenni, Media Marktban vegyem? vagy rendelésre is jo lenne

Köszönöm a válaszokat


2010. dec. 13. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Philips Senseo lenne jó, csak az csészés. :(

Kiöntős sok van, legjobb a Szarvasi Espresso. Létezik modern formában, ne arra a régi kockára gondolj. 14 ezer körül van.

2010. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a "Szarvasi"-ra esküszök. Azt vennék, bár ettől már vannak modernebbek is.
2010. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 ezerért? Ennyiért már szolgálja is fel a kávét, és mosogasson el után. :-)
2010. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]


A világon a legjobb a Szarvasi!!!A többi csak valami fekete löttyöt főz, nem kávét!!

2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 ezerért már darálós kávéfözőt kapsz amin állíthatód az örlésfinomságát a vízmennyiségét és autómata.por és szemes kávéból is főz kávét!!
2010. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt kell mondjam hogy nagyon szépen köszönöm a válaszokat, főleg a 16:38 asét aki két megfelelő kávéfőzőt ajánlott, az egyiket (a drágágbbat mert a másik külseje műanyag volt) meg is vettem :)... még nem adtam át anyunak de szerintem nagyon nagyon fog neki örülni
2010. dec. 17. 11:09
 7/7 anonim válasza:
én is épp emiatt keresem, hogy milyet vegyek. Anyukáméknak is szarvasi van az már 15 éves is van. Az elején már a gőztől levált a műanyag, de még mindig remek kávét fől. Lehet amellett döntök, csak nekem túl nagy. (napi 1 kávét iszok, más a családomból nem iszik). Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy hol tud 20-ért darálósat? Én sehol sem találtam, pedig gondoltam rá én is.
2011. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!