Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy egyszerű blokk Caffisimo...

Egy egyszerű blokk Caffisimo gépre lehet garancia egy pecsétes papírral?

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba egy Caffissimo Compact gépet. Mivel van Nesspresso gépem így eladtam a Vaterán, de ma néztem csak h egy papír lehet az egész a blokkal ami maga a garancia? A papíron egy pecséttel az ABCtől? A neten nézelődtem, azt írják elég bőven. Sőt a múltkor vettünk TV-t és ott is kb ennyi volt, csak azért akarom tudni, mert ha a vevőnek kérdése lesz is tudjam legalább én mi hogyan van. Hisz vásárlóként én is ezt várnám, bár a 140 pozitív értékelés és h 8 éve Vaterás vagyok talán elég bizalmat ad, de akkor is.

2015. nov. 17. 22:08
 1/1 anonim válasza:
Igen elég. Ha a blokk megvan az maga garancia akár garancia levél nélkül is. Mi is így vettük a SPAR-ba. A blokk a lényeg.
2015. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!