Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanybojlerre a garancia...

Mrharcsi kérdése:

Villanybojlerre a garancia csak akkor jár ha pappírral rendelkező szakember szereli fel?

Figyelt kérdés

Villanybojler vásárlás előtt állok.

A készüléket be tudom szerelni, és működésbe tudom hozni.


A kérdésem az lenne, hogyha én szerelem fel a bojlert a garancia akkor is érvényes rá, vagy csak akkor ha a felszerelését egy arra jogosult szervizes végzi.



2015. jún. 9. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a hivatalos szöveg ez.nem írhatom le, hogy ne tartsd be.


Én a büdös életben nem hívtam szerelőt, sem gáz, sem villanybojlerhez...

a villanybojler nem egy vasziszdasz, a gáz macerásabb, de nem nagy ügy az sem.


Igazából az üst a lényeges..ha az nem folyik a nyomás alá helyezéskor, akkor nyugtod lesz..

Ma már a magyar termékekkel nem lehet pofára esni.mind jó.


Természetesen tartsd be a törvényi utat.

2015. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az a papír arról szól hogy aki beszereli az felelősséget vállal arra hogy nem fog leégni a ház használat közben, és a garancia papírra nyom egy pecsétet. Ha idő közben valami baja van és visszaviszed pecsét nincs így garancia sem lesz.

Miért égne le? Pl ha alul méretezett vezetékkel kötik be ezért a vezeték melegszik, kigyullad.

2015. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!