Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrény fagyasztófiókja...

Hűtőszekrény fagyasztófiókja milyen eséllyel pótolható?

Figyelt kérdés

Csak úgy általánosságba véve érdekelnének a tapasztalatok. Tavaly vásárolt tök új Zanussi hűtőm fagyasztójának sikerült a fülét eltörnöm amikor kihúztam.

A neten nézelődve főleg régi hűtőkhöz találtam ilyen-olyan tartozékokat (fiókok, polcok, fülek), de újakhoz nem igazán, ehhez konkrétan meg végképp nem.

Írtam már egy emailt a Zanussinak, de most nagyon elszomorított ez a dolog és érdekelne, hogy járt-e már így valaki és sikerült-e korrekt megoldást találni rá?



2015. jún. 4. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a gumiját akartuk kicseréltetni, de azt mondta a szerelő, hogy nem igazán lehet szerezni hozzá értelmes áron gyári gumit.

Neten talán találsz hozzá alkatrészt, esetleg garanciálisan lehet cseréltetni.


Árgépen rákeresel, akkor esetleg találsz hozzá megfelelő alkatrészt. Lehel, (esetleg Electrolux) alkatrészeket is nézhetsz, mivel egy termékcsoportba tartoznak.

2015. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül - nálam 4 fiókból 3-nak el van repedve a füle. Ha lesz egy kis időm, lehet, megpróbálom majd pillanatragasztóval megjavítani...
2015. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 160 literes Zanussi hűtőhöz akartam az ajtó nyitó foggantyút venni...több ezres árat mondtak,még rá is kérdeztem,hogy biztos az e,egy darab műanyag,amit 2 csavarral kellene rögtízeni az ajtó élére-igen!

Horror ára van mindennek hozzá.

2015. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet rendelni, kb. 6ezer az ára/db.
2016. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!