Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Windows 8.1 legújabb 'frissí...

Saavedro kérdése:

A Windows 8.1 legújabb 'frissítése' szétkurjantotta a laptopom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pár hónapos Toshiba Satellite C55-A-1H9. Windows 8.1 rendszer. Tegnap bekapcsolom, erre - ha jól emlékszem - azonnal újraindult, hogy márpedig ő frissít (a Windows 8.1 obligát módon frissít, ha akarod, ha nem). Nem ez volt az első, így hát vártam. Jó sokáig frissített. Ennek következtében már be sem tudok lépni.


A boot képernyő után fekete képernyő fogad a fehér kurzorral. Néha látom a WLAN jelét is a bal alsó sarokban (tehát rossz helyen). Egyszer, amikor megnyomtam a repülős mód gyorsgombját, még jelezte is, hogy a WLAN kikapcsolódott.


Valaki óvodás szinten le tudná írni, mihez kezdjek? Amit tudok csinálni:


- belépni a Windows 8.1 boot menübe

- belépni a biosba


Csak a legvégső esetben szeretném a rendszerpartíciót visszaállítani...


2015. márc. 21. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Bekapcsolás után nyomogasd az F8 billentyűt és indítsd el csökkentett módba és csináld meg amit az oldalon írnak.

2015. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban is fekete képernyő fogad...
2015. márc. 21. 09:42
 3/5 Szirty ***** válasza:
Újratelepíteni, automatikus frissítéseket letiltani!
2015. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A frissítések obligátok. Mert máshogy nem megy ennél a szar rendszernél. Volt olyan, hogy nem állíthattam volna le, ha nem frissítek.


A teljes C partícióm odaveszett.


Milyen oprendszert ajánlotok váltásnak? Pl.: Ubuntu, Linux Mint, stb.


Fontos: - hadd ÉN döntsem el, mit szeretnék

- kis hardverigényű

- fusson a Sims 3

2015. márc. 21. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Fut linuxokon wine alatt a sims3, platinum (vagyis kifogástalan) appdb.winehq.org szerint. A Mintet vagy az Ubuntut ajánlom. A Mint normális felületű, az Ubuntu sajátos, van aki imádja, van aki kerüli.
2015. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!