Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy tudom kinyitni azt,...

Hogy tudom kinyitni azt, ahova be kell tenni a CD-t/DVD-t?

Figyelt kérdés

Egy Windows 8-as gépem van, nem rég vettem, 'Dell' márkájú, még nem sok mindent ismerek ezen a gépen. Régebbi gépemen a gépem oldalán lehetett kinyitni, de most sehol nem találom..

Ha valaki tudna segíteni, annak nagyon-nagyon köszönöm!



2014. nov. 14. 12:44
 1/7 Tengor ***** válasza:
A meghajtón keress egy kis gombot!
2014. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már az egész gépemet átkutattam (:D) de sehol nem találok semmilyen gombot, a régi gépemen pedig volt..
2014. nov. 14. 12:49
 3/7 Tengor ***** válasza:
Sajátgépben a meghajtóra jobb gombbal katt és kiadás. Mi a gép pontos típusa?
2014. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én Amerikában vettem a gépet, csak át állítottam arra, hogy magyar billentyűzetem legyen,viszont angolul ír ki mindent a saját gépnél ,a meghajtónál ,meg mindent. És ott nincs olyan hogy kiadás ,meg ilyenek.:(

Öhm hogy értve hogy típusa? (amúgy köszönöm a válaszaidat!)

2014. nov. 14. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajátgép, bal gombbal két kattintás.
2014. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tengor ***** válasza:

Ha egybe vetted a gépet, tehát nem alkatrészenként raktad össze, akkor annak van egy típusa. Ha azt megmondod, akkor legalább már látjuk, hogy miről van szó.

A "Kiadás" azt hiszem "Eject" az angol kiadásokban.

2014. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem látod akkor nincs benne DVD meghajtó.
2014. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!