Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Visszaveszik indoklás nélkül...

Visszaveszik indoklás nélkül a mosógépet 3 napon belül?

Figyelt kérdés
Vettünk egy mosógépet, de rájöttünk, hogy rossz választás volt és inkább a jól bevált márkát akarnánk újra. Szóval létezik még ilyen, hogy 3 napon belül visszavihető a termék , ha megvan a csomagolása?
2010. febr. 16. 09:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%

Én pedig úgy tudom, hogy tényleg vissza kell venniük 3 napon belül, van erre valami szabályzat. A férjem több alkalommal vitt már vissza háztartási eszközt, mert amikor kipróbáltuk, nem tetszett. És mindig visszavették.

Én azt mondom, érdemes megpróbálni.

2010. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy SOHA nem cserélném le Whirlpoolra a mosógépet!! Akárkinek van, mindenki utálja!
2010. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igazad van, lehet, hogy csak meg kell barátkozni az Electoluxal, mert ezen valahogy minden program olyan más, mint a Whirpoolon. Máshogy vannak elnevezve a programok, nem tudom még melyik lehet a napi mosás és ami különösen érthetetlen számomra, hogy miért nem írja le a használati utasítás füzet, hogy a DAILY, SUPER, LIGT funkció hány perces mosást jelent? Mert ugye bár ez lenne a TIME MANAGER funkció (3 lépésben), ami ugyebár azt jelentené, hogy én választhatom meg, hogy hány percig mosson a gép, de könyörgöm, nem tudom melyik gomb hány percet jelent és nem írja sehol, már ezerszer végigolvastam a füzetet. Az elnevezések sem árulkodnak semmiről, hogy daily, light, super
2010. febr. 16. 10:35
 14/32 anonim ***** válasza:
78%

"hogy tényleg vissza kell venniük 3 napon belül, van erre valami szabályzat"


Mégis hogy gondolod? Te vennél olyan dolgot amit valaki már használt? Mi az hogy nem tetszett? A boltban meg kell nézni!

2010. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
és, ha ajándékba kaptad. Vegyük mondjuk példának a karácsonyi vásárlásokat, nem úgy van, hogy tömegével viszik vissza a terméket, hogy ki szeretnék cseréltetni? de én azt gondoltam, hogy van erre valami leírás , erre a három nap dologra.
2010. febr. 16. 10:40
 16/32 Harmoka válasza:
100%
A három napon belüli visszavétel arra vonatkozik, ha valamilyen hibája van a készüléknek.
2010. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

10:37

Tuti, hogy így van, mondom, hogy vittünk már vissza.

De ha ráérek, majd a neten kikeresem az erre vonatkozó szabályt.

2010. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

Csak képzeld el: Veszel egy árut, hazaviszed, használod, aztán visszaviszed és visszakapod a pénzt. Így meg lehetne oldani, hogy hetente "veszel" egy mosógépet, és mosás után visszaviszed, és visszakéred a pénzt. Ingyen mosógép.

A valóság az, hogy amennyiben 3 nap alatt meghibásodik a készülék, akkor indoklás nélkül visszakapod a pénzt, ha akarod. Ha ez az idő letelik, akkor már max cserekészüléket kapsz, de általában szakszervizhez küldik javításra.

2010. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
A Karácsony az üzletek jóindulatán múló akció.
2010. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%

Tuti, hogy így van, mondom, hogy vittünk már vissza.

De ha ráérek, majd a neten kikeresem az erre vonatkozó szabályt"


Semilyen szabály nem kötelezheti az üzletet hogy használt készüléket visszavegyen! És a vásárló megvenne e olyant amit más használt már?

2010. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!