Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit WITL106 mosógép. Nem...

Indesit WITL106 mosógép. Nem kapcsol be! Miért?

Figyelt kérdés

Van egy Indesit WITL106 mosógépem. (2 éves)

Eddig minden rendben volt vele, ma mostam egy adagot, aztán kihúztam, kiteregettem és egy fél óra múlva ismét mosni akartam. Beletettem a ruhákat, mosóport, öblítőt, és indítani akartam. Nem indul. Kihúztam újra majd össze,és így sem indult. Pedig mindig úgy csináltam mindent ahogy szoktam. Ellenőriztem a konnektort, működik. Én elektronikai hibára gyanakszom. Mi lehet a baja? Hívjak szerelőt?


2015. jan. 27. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

egyik visszajelző LED, sem világít?

[link]

egyértelműen, hívj szakembert... ha nem vagy otthon az erősáramú, villamossági mérésekben.

(lehet, hálózati csatlakozó kábelben is a hiba(szakadás), bár ez nagyon valószerűtlen, inkább vezérlőpanel hibára tippelek, (amit Te, vszínűleg nem tudsz megjavítani)

2015. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
2015. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!