Mosógép nem megy?

Figyelt kérdés
egyik pillanatról a másikra nem indul, mintha ki lenne húzva a konnektorból, se kép se hang. Vasaló ugyanonnan megy, áram van, ha nem muszáj nem hívnék szerelőt, valakinek van ötlete mi lehet a baj, vagy hogy hol kezdjek keresni? Köszönöm

2015. jan. 6. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kihúznám az áramból, kikötném a vízből, és fejre fordítanám, vagy megbontanám a burkolatát, ahol lehet. Sajnos nem tudom milyen gépről van szó, meg mennyire vagy barkács? Van e eszközöd, szerszámod?
2015. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy comfeé márkájú gép, nem igazán népszerű, bár ezt én mondom csak laikusként. Nos, szerszám adott, nagyjából jól áll a kalapács a kezemben, viszont, inkább barkálcsolni szoktam, néha kisebb cikk, dvd, vasaló, kvfőző, stb szoktak a kezem alá kerülni, nagy többséggel meg is oldok mindent, de ez már kicsit 'nagy'

Ha mechanikus a probléma, akkor sikerül, viszont ez az elektromos, ellenálasos sokkábeles téma nem az erősségem.

Annyit még hozzá fűznék, hogy feltalálom magam, gondolok arra, hogy ha pl külső irányítással kellene megvizsgálni, akkor minden további nélkül megoldanám.

Tehát ha van valamilyen tanács, mit vizsgáljak át, hol lehet a gond, vagy mit kell keresni, azt nagyon megköszönöm, ahogyan az előző választ is természetesen nagyon köszönöm, üdv

2015. jan. 7. 21:10
 3/7 A kérdező kommentje:
(Ha azzal több az esélyünk, hamarosan leírom a típust is)
2015. jan. 7. 21:17
 4/7 amicsi válasza:
Várjuk a tipust ,főleg azért mert ilyen mosómacit még nem is láttam.
2015. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Modell száma van

MG52-10506E

Más info nincs rajta

2015. jan. 11. 11:31
 6/7 amicsi válasza:
Jó kis gép ez főleg akkor ha tényleg et a zenét játsza a program végén. https://www.youtube.com/watch?v=QoX32grEGrY A hiba egyébként érdekes el kell kezdeni méregetni, hogy meddig van áram az is lehet hogy a zavarszűrő kondija ment ki csak.
2015. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem az volt, egy másikkal se ment. Viszont találtam egy leégett ellenállást és valami fekete kocka alakú akármit az áramkörön, most elvitték, ha az ki lesz cserélve majd elválik, hogy csak annyi volt e a baj.

Amit viszont benéztem, hogy nem jegyeztem meg a zajszűrőnél a két kimenetet, nem tudom mennyire baj, ha fel van cserélve. Jobb esetben nem indul, akkor mehet fordítva, de attól tartok ha fel van cserérve megint szétmegy valami.. :)

Esetleg addig is ha van rá mód, hogy ez kiderüljön, azt is megköszönöm nagyon, üdv

2015. jan. 18. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!