Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy gépembe milyen varrógép tű való?

Figyelt kérdés

Van több varrógépem is és vannak olyan tűim amiről fogalmam sincs milyen gépbe való!

Ma csak 2 tűt törtem el ha elfogy akkor mi alapján kérjem? Mert nincs ráírva milyen típus!

Szóval azt akarom kideríteni honnan tudhatom meg hogy a tűm milyen gépekbe valóak? És fordítva a gépbe milyen tű való!

Kerestem leírást a gépeimhez eléggé limitált gépeim vannak. Egy német és egy kínai. így nem találtam.

Tudom hogy amit általában használnak az 720/30-720/120 az első szám a típust a második szám a méretet jelzi.

Én 90-es tűket használok és vastag anyagot varrok (Műanyag lemez & bőr) a 720-as az való a kínai gépembe

De a hengeres mibe való? És abból is van 3 vastagságú!

Amire én gondolok az egy tű katalógus csak nem igazán létezik ilyen!



2014. dec. 17. 23:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok megint. Leolvastam mindet: SILBER 130/705 H, de ez csak a dobozon van. A tűkön csak a vastagságot jelző számok:70/10; 80/12; 90/14; 100/16; 110/18; egy hengeres: BÉKA 110/18 (Talán magyar? Vagy csak BEKA?)Gondolom az 1/100 mm, a 2. szám angol mértékegységben van, mert látod az elsővel arányos, és ha nem készletben van, akkor semmi mást nem lehet olvasni rajtuk. Amúgy én is fiú vagyok, csak már közel a 60-hoz, és elg sokat varrtam már azzal a rossz géppel is, de a Singert imádom, mióta motort tettem rá, nagyon pöpec. Hála annak a kis műanyag vacaknak, lett hozzá pedálom is.
2015. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!