Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőződ van? Mennyibe...

Milyen kávéfőződ van? Mennyibe került? Mennyire vagy elégedett vele?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 12:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nespresso kapszulás. Annyi az előnye hogy nagyon gyorsan megvan a kávé, de közelébe nem ér a régi kotyogósoknak, ráadásul hiába van vagy 20 fajta kapszulája, szinte mind ugyan olyan ízű, nem érzek különbséget. 30 ezer körül van az ára, én annyit nem adnák érte, kaptuk :) A 3:1 nél azért jobb..
2014. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
DeLonghi márkájú kávéfőzőm van (pontos típust így hirtelen nem tudom megmondani). 2 héttel ezelőtt vettem, nagyon szuper, de nem volt olcsó (86 ezer).
2014. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szarvasi Mini Espresszo gépem van. Kb tizensok éve. Remélem, még sokáig kitart.
2014. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szarvasi elektromos kávéfőzőnk van. Csak a megbízhatósága érdekelt a beszerzés során. Azóta sem csalódtunk. Ha eltörne vagy tönkremenne benne egy alkatrész, könnyen beszerezhető lenne utánpótlás alkatrész hozzá. Nem kellene kihajítani az egész kávéfőzőt. Régen már jártunk úgy hogy beszerezhetetlen tönkrement alkatrész miatt kellett leselejtezni egy nagyon szép kávéfőzőnket.
2014. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy rozsdamentes acél kotyogós, Forever Miss Conny, 2 éve volt 6000 körül, szeretem nagyon, jó kávét főz.
2014. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kotyogós kávéfőző. Alul feltöltöd vízzel, középen a szűrőbe a kávét, ami jó mert olyan erős lesz amilyen erősen belenyomkodod, tetejét rácsavarod. Rárakod gázra, 5-10 perc alatt lejön. 3 kiskanál cukorral, 2 kiskanál komplettával, igény esetén tejszínhabbal tálalva. Nagyon finom a kávé.
2014. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 cernageza ***** válasza:

Sokáig egy momert (szarvasi is hasonló) elektromos főzőnk volt, ez a felül tekerős kupakos, alul nyeles-szűrős. Ihatatlan kávét főzőtt évekig, pedig sokféle őrölt kávét vettünk hozzá. Talán túl hamar tolta át a vizet az őrleményen, nem tudom.

Anyukámék csőrös gáztűzhelyre tevős kifolyósa jobb kávét csinált, amíg fel nem robbant.

Jelenleg itthon egy krups tip. darálós gép van, ami nagyon drága, de legalább (állítólag) hamar tönkre is megy. Ez főzi magasan a legjobb kávét, pedig nincs benne drága kávébab. (jelenleg bravos). Állítható az erősség, az űrtartalom.

Azt mondják, 2 év, és kuka. A kapszulások is jót tudnak, de rettentő drága a kávé, ráadásul gyártja a műanyag szemetet, ami nekem nem tetszik.

2014. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10-en pár éves szarvasi ami megjárt már olyan műhelyt is ahol naponta elfogyott a fél kg-os kávé.

Köszöni szépen hibátlanul működik és isteni kávét főz. :)

12-17ezer körül mozog jelenleg az ára.

2014. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Saeco Via Veneziám van. Az előzőt még 2003-ban vettem, de elajándékoztam. A mostani használt (jó pár éve nem gyártják már) de hibátlanul működik. Ára 10-15.000- körüli. Újabb típusban ugyanez kb. 110.000- körül lenne, ráadásul abban jóval több az elektronika = több meghibásodási lehetőség.
2014. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2014. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!