Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy kell használni egy...

Hogy kell használni egy gőzkacsát / gőzborotvát? Típus: Kinzo aqua power 1000w

Figyelt kérdés

Tegnap kaptunk az egyik ismerőstől ilyet, mert neki már nem kellett. Sajnos nem kaptunk hozzá használati útmutatót, neten keresgéltem de nem találtam semmit...


Ilyen:

[link]


Esetleg, ha valaki tudja, hogy hol lehet a neten megtalálni az útmutatóját (ha csak angol akkor az is érdekelne) vagy ha lenne olyan kedves és leírná röviden azt nagyon megköszönném :)


2010. jan. 29. 12:10
 1/4 anonim válasza:
ha kipróbáltad (ha sikerül), írd meg kérlek a tapasztalataidat!! Köszi, gondolkodom, hogy veszek.
2010. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beletöltöd a vizet, ha van hozzá mércés pohár, azzal, ha nincs, 220 ml fér bele. Bedugod a konnektorba és vársz, amíg a piros lámpa elalszik, akkor jó. Ráteszed azt a szereléket, amivel takarítani akarsz, kézbeveszed, nyomod a fogantyúnál lévő kis nyelvecskeszerűt és kész. Menet közben időnként újra bekapcsol a lámpa, jelezve, hogy melegít, kicsit várj, amíg kikapcsol és mehet tovább. Amikor kiürül, várni kell, amíg lehűl, mert ha megpróbálod kinyitni, kicsap a maradék gőz. Nem csodaszer, de pl. a csempét gyönyörűen lemostam vele. Ablaktisztításhoz is jó, a port szépen ki lehet fújatni a résekből. Most készülök rá, hogy a járólap fugáit kigőzölöm, egy darabon megpróbáltam, szép lett.
2010. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Minden sorod remekül hangzik! És mondd, nem veszélyes ez a szerkentyű? Én nem nagyon merem beüzemelni...
2010. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Utolsó" vagyok: nem kell félni tőle, lényeg, hogy amikor használod, folyamatosan nyomva kell tartani a "nyelvecskét", és vigyázz, nehogy leforrázd magad. Ezt az egyszerűt csak úgy tudod ki- és bekapcsolni, ha bedugod, kihúzod a konnektorból. Ez kicsit macerás, de ennyi pénzért ennyit tud. Nyugodtan állj neki, először ne töltsd tele, csak esetleg félig. Majd rájössz a fogásokra.
2010. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!