Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » V54M008A5-tel helyettesíthető...

V54M008A5-tel helyettesíthető V54M001A0? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Fagor 1LF-011S típusú gépbe kellene, de a webáruházból nem hajlandóak elküldeni, mert a szervízkód és a gyártási szám alapján azt mondják, hogy V54M001A0 kell bele, azt viszont sokkal drágábban adják.

2014. nov. 13. 10:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Sajnos 4 évente tönkremegy, Azt csinálja, hogy először nem mindig indul a normál program. Később már egyáltalán nem, de a normál és az előáztatás igen. Aztán ugyanez megtőrténik az intenzív programmal, és utána már semmilyen épkézláb program nem indítható. Mi lehet ilyenkor a baja. Csak a tekerő? Vizsgálgattam már, 3 lábú alkatrész. 2-2 láb között nem folyamatos átmenettel változik az ellenállás a tekerő csavargatásával, hanem ugrásszerűen. Viszont 3 pont között 3 helyen is mérhetek ellenállást, és azt sem tudom hogy melyiknek mennyinek kéne lennie helyesen. Amikor először így tönkrement, akkor kísérletezgetéssel valahogy szétsütöttem a másik panelt is, végül mind a kettőből újat vettem összesen 45-ezerért. Most megint ugyanúgy sorra eltűntek a programok. A Power Circuit nem a régivel azonos típusra lett cserélve (aminek most nem tudom hogy mi volt a száma), hanem AS0002302-re. A Control Circuit pedig végül V54M001A0-ra. De nem abból a webáruházból, ahol szívóztak velem, hanem egy másikból, ahol nem volt kapható V54M008A5.
2019. aug. 10. 15:38
 2/2 A kérdező kommentje:
Elírtam. Amikor a normál már nem indul, akkor az intenzív meg az előáztatás igen. Nem pendig a normál meg az előáztatás igen.
2019. aug. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!