Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap készpénzre vásárolt...

Tegnap készpénzre vásárolt mosógépet ma visszavihetem, hogy nem kell, hanem helyett mást veszek?

Figyelt kérdés

Elromlott a mosógépünk. Tegnap a férjem vett egy elég drága gépet, 300e Ft-ért készpénzre, úgy, hogy nekem ez nem kell. Hát én nem költöttem volna ennyit. De ő megvette ezt a drága mosó-szárító gépet, amire az eladó azt mondta

"viszik ,mint a cukrot". Ezt ki hisz el?


ma visszavitethetem? Nekem elég egy 100e Ft-s gép.

tök szarul érzem magam, miért nem kérdez meg??



2014. okt. 8. 13:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De ki van fizetve. :( nem is értem, hát én mosok, nem ő. Mert hogy ő csak segíteni akart nekem, és ezért vett gözölő-mosó-szárító gépet. Én megoldottam volna magam.
2014. okt. 8. 14:45
 12/16 A kérdező kommentje:
ja, és mindig kértem, hogy segítsen teregetni, mert a házimunkában semmit nem segít. Erre hogy ne kelljen teregetnie, vesz egy ilyet.
2014. okt. 8. 14:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha csak nem romlik el az első három napban, akkor ez már valószínűleg a nyakatokon marad. Ilyen értékű gépet már csak nagyon nagyon jófej bolt vesz vissza. Én sem tenném. Egyébként a netes rendelésnél már nem 8, hanem 14 nap az elállási idő.
2014. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Én erre csak azt tudom mondani,hogy te egy igazi hülye pi(sa vagy. Ahelyett,hogy örülnél itt nyafogsz.
2014. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha internetes vásárlás, akkor kötelező visszavenniük, még ha kipróbálod, akkor is. De ha boltban vásárolt, akkor még mielőtt kiszállítják, menj be a boltba, és próbálj meg beszélni az eladóval, hogy mégsem kell. Valószínüleg azt fogják mondani, hogy azt az összeget le kell vásárolnod.
2014. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

14= látom, elég picit a farkad!


többieknek köszi a válaszokat, megtartom, mert közben utánanéztem és tetszik, bár azért az árának nem örülök.

2014. okt. 10. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!