Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap készpénzre vásárolt...

Tegnap készpénzre vásárolt mosógépet ma visszavihetem, hogy nem kell, hanem helyett mást veszek?

Figyelt kérdés

Elromlott a mosógépünk. Tegnap a férjem vett egy elég drága gépet, 300e Ft-ért készpénzre, úgy, hogy nekem ez nem kell. Hát én nem költöttem volna ennyit. De ő megvette ezt a drága mosó-szárító gépet, amire az eladó azt mondta

"viszik ,mint a cukrot". Ezt ki hisz el?


ma visszavitethetem? Nekem elég egy 100e Ft-s gép.

tök szarul érzem magam, miért nem kérdez meg??



2014. okt. 8. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha megtehetitek, akkor miért cserélnéd le a 300e-es gépet a 100-asra?
2014. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Visszaviheted. Mondd, hogy ajándékba kaptad, de már van egy tök ugyanilyen :-) De tényleg nem értelek. Egyesek azért panaszkodnak, mert ütik-verik, mások meg azért, mert a férjük vesz nekik egy szuper mosógépet? Tényleg nem értem ezt a világot. Mossál patakban kézzel, majd értékeled. :-)

Gondolom nem vette volna meg, ha nem tehetné meg.

2014. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Hogy pénzt vissza nem kapsz, az tuti. Max levásárolhatod a különbséget. Akkor viszont ott vagy kiadásban, ahonnan elindultál.
2014. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 csabika1971 ***** válasza:
50%

Csak akkor fogják vissza ha kukacosak, hogyha megvan a blokk és sértetlen a csomagolás. Erre készülj fel.

Ja és lépni a dologban 3 napod van, utána már esélyed sincs.

2014. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 csabika1971 ***** válasza:
50%

"Csak akkor fogják vissza ha kukacosak, hogyha megvan a blokk és sértetlen a csomagolás. Erre készülj fel.

Ja és lépni a dologban 3 napod van, utána már esélyed sincs."


Elnézést de nagyon elírtam, így gondoltam: Ha nem kukacosak csak akkor vissza fogják venni, meglévő blokk s sértetlen a csomagolás esetén. Erre készülj fel.

Ja és lépni a dologban 3 napod van, utána már esélyed sincs.

2014. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg igazán kukacosok, vissza sem fogják venni, mert egyáltalán nem kötelező nekik.
2014. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A vevőt az elállás joga csak távollévők között létrejövő szerződés esetén illeti meg. Hétköznapi nyelven: webáruházban rendelt csomagban küldött terméket, mivel a vevő nem tekinthette meg vásárlás előtt, indoklás nélkül elállhat a vásárlástól 8 napig.

A három napos pénzvisszafizetés hagyományos vásárlás esetén csak üzemképtelen, szállítási sérült, vagy gyári hibás készülékre vonatkozik. Meggondolatlan vásárlás esetén az eladó nem köteles visszavenni.


Én sem vennék meg semmit, amit előtte egyszer valaki már kicsomagolt, megnézett, becsomagolt. Ha az üzlet olyan terméket ad el ami előtte már járt valakinél, az új vevőt károsítja meg. Ha ezt a tényt jelzi, és olcsóbban adja a terméket, saját magát károsítja meg.


[link]

2014. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

még nincs kint, 3-4 nap múlva szállítják ki.

mindjárt végigolvasok mindenkit

2014. okt. 8. 14:37
 9/16 A kérdező kommentje:
szóval, még nincs nálam kint. Én csak interneten láttam. hitelre akarta venni a férjem, de valami miatt nem engedte a gép.
2014. okt. 8. 14:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha csak akarta venni, akkor még a kiszállítás előtt le kell mondani.

Ha neten rendelte, akkor nincs gond, elállhat a vásárlástól.

2014. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!