Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen felültöltős mosógépet...

Milyen felültöltős mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos csak a felültöltős a jó,mert az fér el.

2014. szept. 21. 16:37
 1/7 anonim válasza:

Ismerős... kis lakásban szinte csak a felültöltős jöhet szóba... és még az is túl sok helyet foglal :D

A Whirlpoolnak vannak nagyon jó kis felültöltős mosógépei. Az ár szempontjából milyen gépet keresel?

2014. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb.70000-80000-ig,jó lenne 1200-as fordulatú centrifuga,lehetőleg A++ energiaosztályú,6 kg ruha férjen el bele minimum.
2014. szept. 24. 17:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha lehetne kérni,csak Whirlpool-t ne,a jelenlegi igaz,hogy 12 évet bírt,de sok baja volt.
2014. szept. 26. 22:01
 4/7 anonim válasza:

Nem lehet, hogy csak valami spéci hibája volt?

A Whirlpool készülékek felültöltősben elég erősek!

2014. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

VOLTAK!Már nem!!!

Semelyik sem fog kilógni a sorból.

De az indesit talán még rosszabb.

2014. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én Whirlpool AWE 7629 felültöltős mosógépem ajtajának az éle 3 év után rozsdásodni kezdett, normál használat mellett, nem egy dohos alagosrban van. Ez egy fehér mosógépen elég feltünő és zavaró, főleg mert nem volt olcsó. Én ilyet biztosan nem vennék újra.
2015. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Clower13 válasza:

Én is mosógép vásárlás előtt állok. igaz tavaszra tervezem, de gondoltam előtte tájékozódom. :)

A mostani Whirlpool felültöltős és kb 9 éves... 3 x lett újra élesztve (csőcsere, programkapcsoló, lengéscsillapító, elégett kábel..)

És most a lengéscsillapító üst felőli illesztését kezdi megenni, de még megerősítettük kötözővel.

Most Zanussit nézegetek, de nálam is a 6kg lenne az ideális és jó lenne ha nem mosná órákig a ruhákat! Nem mondom hogy nem jó az az eco program de olyat szeretnék aminek a napi programja 1 órás! Van hogy egész nap mosok 3 naponta, mert a gyerekek gyártják a szennyest. Ja és minimum 1000 fordulat! Ha esetleg van valakinek ötlete :)


Ja és olyat is láttam, hogy nincs benne ágynemű mosási lehetőség!?!?


A zanussi nagyon tetszik de őrjítő hogy ennyi féle van!!!

2015. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!