Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tisztítsam ki a mosógép...

Hogyan tisztítsam ki a mosógépet, ha büdös, dohos állott szagú?

Figyelt kérdés
Felültöltős mosógépem van másfél éves! Már próbáltam egymás után 2x kimosni ecettel 90 fokon, de nem ért semmi, ugyanúgy büdösek dohos szagúak a ruhák ha kiveszem! Nem gagyi mosószerrel mosok és öblítek. Ariel folyékony mosószer és cocolino zöld öblítő!
2014. szept. 18. 11:26
 1/5 anonim válasza:
Ez független attól, hogy mivel mosol. Én is jártam így: indíts el este egy öblítőprogramot úgy, hogy öblítő helyett Sanytol fertőtlenítő mosószeradalékot teszel a gépbe, és amikor hallod, hogy feltöltött a gép vízzel, állítsd le, hagyd úgy éjszakára, reggel fejezd be a programot. Esetleg ismételd meg. Más fertőtlenítős mosószerrel is biztosan működik, de nekem ezzel vált be. DM-ben, Rossmannban is kapható. ( [link]
2014. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden gépen van(a legtöbbnél szemből nézve a jobb oldalon alul)a burkolat alatt egy menetes leeresztődugó.Kicsit dönts előre a gépet,ezt a dugót vedd ki és takarítsd ki ott is.Ott is szokott maradni benne mocsok,lehet ettől is büdös.
2014. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt most néztem de nincsen olyan rajta:O én is meglepődtem:O
2014. szept. 18. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugó nincs rajt?
2014. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ugyanez a problémám, hogy amikor kiveszem a ruhákat mosás után, büdösek és olyan állott szagúak. Pedig én is használom mosószert és öblítőt is. Alul én is ki szoktam üríteni az elhasznált vizet, ami nagyon büdös, de hosszú távon az sem segített...
2014. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!