Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú mosógépet...

Milyen márkájú mosógépet érdemes venni? (érvekkel)

Figyelt kérdés

Egy új, egyszemélyes, felültöltős mosógépet szeretnék venni. Ha van tapasztalatotok, hogy mit érdemes és mit nem, és miért, légyszi írjátok meg. Ár: max 70 000 (nem tudom reális-e)

Köszi



2014. ápr. 25. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
kb ugyanaz mind, mindegy melyiket veszed szerintem.. én most vettem Zanussit előtte Bosch volt
2014. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a Bosch meddig működött? Meghibásodott közben?
2014. ápr. 25. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Bosch 7évet bírt, eltörött a tengely benne, nem lehetett cserélni :-$
2014. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah, de 7 év alatt nem volt vele gond
2014. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 JulesM111 ***** válasza:

Régen egy felültöltős Zanussival éltünk együtt, ha jól emlékszem 7 évet.

Ekkor pusztult ki a motorban a szénkefe.

Elpasszoltam...

Most egy AEG Lavamat szintén felültöltős gép van egy éve.

2014. ápr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ezek 7évre vannak belőve :-)
2014. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nekem van két lakásom,amiben a albérlők laknak.Mind két lakásba Miele-van.Használtam vettem a kettőt 150ezerért 6éve.Ezek a mosógépek már akkor is legalább 6-8évesek lehettek,de a mai napig hibátlanok,pedig naponta használják,főleg az egyiket ott két kisgyerek is van.

Elhatároztam,hogy én is ilyet veszek magamnak csak újat.

Egy kicsit ledöbbentem az árán,a legolcsóbb 260ezer,a felültöltős még annál is drágább lett volna.Ezért samsungot vettem elöltöltőset wf 600-at,2év után csapágy csere,aztán 1 év után újra,aztán eladtam fillérekért,következett egy Aeg,az se húzta sokáig 1 év után vezérlőpanel csere,aztán dob csapágy,aztán megúntam és mivel garanciális volt még így féláron el tudtam adni.

Miután megfizettem a tanulópénzt vettem egy Mielé-t, újat.

Most már értem miért is olyan drága ez a mosógép,még a súlya is majd kétszerese a többiének,alig bírtuk ketten becipelni a mosókonyhába,szerintem van vagy 100kiló.

Anyámnak Zanussi van felültöltős neki nagyon bevált,de csak hetente 2szer használja,talán nekem is jó lett volna egy olyan,de már nem mertem kisérletezni,mert azt a modellt már nem lehet kapni csak az újabb változatot.

Amiről csak rosszat hallok az a Whirpool,pedig régen ezek is jók voltak,viszont az újakra hosszú garancia van.

Mivel az ár miatta a Miele kiesik én ebben a helyzetben magamnak a Zanussit venném ,könnyen tisztítható a mosószer adagolója,dob csapágy probléma ritka,a gombjai is stabilak ,anyámé 4 éves,eddig hibátlan.

2014. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

70ért semmilyet. Ha már közép vagy közép lasókategóriás gépet akarsz, ami talán bír 5-6 évet, akkor 80 vagy afelett. Ami jó márka, és megbízható (tehát olyan motorral és anyagokból rakják össze, h tuti nem jön ki hozzá fél év múlva szerelő, mert elmozdul valami benne) az a Bosch, Miele. De ezek 90-100 felett vannak. Ami 80 körül szóbajöhet az a Ssamsung (bár nem gyárt felültöltőset) , Whirepool,indesit (bár ez meg erősen korrodálódik), Elektrolux, Aeg.

Beko, Candy, Ignis csak bátraknak vagy egyedülállóaknak, akik heti max. 2 szer mosnak.

2014. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk 13 évet bírt ki hiba nélkül egy LG, valószínű, hogy újra ezt a márkát válasszuk.
2015. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!