Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Első mosogatógépem! Milyen...

Első mosogatógépem! Milyen só, öblítő, tabletta stb. a legjobb? (folyt! )

Figyelt kérdés

Illetve mit kell bele tenni? Kell vennem külön sót, öblítőt, vagy elég ha ilyen 3 in 1 mosogatógép tablettát veszek? Vagy hogy van ez? A használati utasításban az van, hogy fel kell tölteni hozzá való sóval, illetve kell adagolni az öblítőt is stb. Ezek szükségesek ha 3in1 tablettát használok?

Köszi!


2009. dec. 20. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2009. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem viccből írtam, komolyan. Nekem elment az éle a késeknek.
2009. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én ezeket javítom. Még nem találkoztam olyannal aki erre panaszkodott volna.

Érdekes... :) Bár már megtanultam, hogy ebben a szakmában bármi előfordulhat. De ez egy másik történet... :)

2009. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondták, hogy forró vízbe/víz alá a kést sose tegyem, mert kiveszi az élét. Ha mondjuk 55-60 fokon mosogat a gép az azért már elég forró.
2010. jan. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem azért veszi ki a kés élét mert forró a víz, hanem azért mert folyamatosan áramló víz csiszolja reszeli el az élét. A víz évezredek alatt hegyeket morzsol el. Egy kés élének tönkretételéhez elég egy óra is.


Amúgy én a legolcsóbb penys vagy bármilyen tucat olcsó de nem konyhasót használok. Konyhasónál kicsapódik a só. Valami van abban a fél %-os adalékban.

2019. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!