Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Első mosogatógépem! Milyen...

Első mosogatógépem! Milyen só, öblítő, tabletta stb. a legjobb? (folyt! )

Figyelt kérdés

Illetve mit kell bele tenni? Kell vennem külön sót, öblítőt, vagy elég ha ilyen 3 in 1 mosogatógép tablettát veszek? Vagy hogy van ez? A használati utasításban az van, hogy fel kell tölteni hozzá való sóval, illetve kell adagolni az öblítőt is stb. Ezek szükségesek ha 3in1 tablettát használok?

Köszi!


2009. dec. 20. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Illetve mi nem használunk. Kb. két hónapban egyszer ha teszünk bele sót de amúgy ilyen 3 in 1 tablettákat használunk. Amúgy ajánlok neked ilyen mosogatógép illatosítókat ez nem drága és sokáig jó. Nem lesz olyan büdös tőle a mosogatógép. De, majd megtapasztalod...
2009. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gagyi LIDL-s tablettákat használjuk nincs vele semmi gond 3in1 sem volt jobb.(boss)
2009. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Én szoktam sót tenni bele kb 3 havonta.

Öblitőt és tablettát általában az Ecover-t használom de tényleg bármelyik jó.

Nem muszály a drágát venni.

majd kitapasztalod. :-)

2009. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Mi is LIDL-ben kapható tablettát használjuk. Olcsó, és teljesen jó.
2009. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben vesszük, W5 vagy mi a neve, 5 az 1-ben, amiket próbáltam azok közül ez vált be. És ketté lehet törni, felet rakok bele egyszerre, semmi mást. Félévente egy géptisztítást futtatok pluszban.
2009. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én öblítőt és sót a DM-ben veszem dm-es márkájút, a tabletta pedig somat. Ha valamelyiket fel kell tölteni, akkor világít a lámpája, akkor tudni fogod, hogy töltened kell után.
2009. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
A Legolcsóbb és legjobb A DM mosogatópor és a só is nagyon bevált!Só helyett kutyaközönséges konyhasó is jó 20 FT egy kiló.De minden harmadikra DM sót használj!! Vegyész mondta !15 éve van mosogatógépem ezzel még semmi bajunk nem volt!!
2009. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. dec. 21. 14:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Üdv!

Igen fel kell tölteni a tartályt speciális sóval. Ez regenerálja a gyantát, ami lágyítja a vizet.

Használj külön öblítöt. Ennek az adagolási mennyiségét neked kell kitapasztalni. Ha túl sok akkor a program végén fehér fátyolos marad az edény. Ha kevés akkor meg vízcseppes.

Ne használy sok az egyben tablettát. felesleges. Ezért kell mindent külön, mert így a leghatékonyabb. Próbáld ki a por alapú mosogatószert, azt jobban lehet adagolni.


?ég valami! A mosogatógépet be kell állítani a megfeleő vízkeménységhez, hogy optimális legyen a vízlágyítás. Ez a használatiban benne van. Mármint, hogy hogyan kell.


Üdv!

2009. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
12%
Kést ne rakj bele, mert kiveszi az élét. Azt én mindig kézzel elmosom.
2009. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!