Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos borotvát szeretnék...

Elektromos borotvát szeretnék férjemnek, ajánlatok?

Figyelt kérdés
Annyira nem értek hozzá:) köszönöm! Pontos márkamegjelölést kérhetek, hogy be tudjam azonosítani? Esetleg link? :) Olvastam egy korábbi hasonló kérdést, nem elégített ki:)
2009. dec. 11. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hagyományos borotva jobb mint az elektromos.

Legalábbis nekem nem nagyon vált be és philipset vettem, kb 50 € ért.

Fiatal vagyok nincs erős arcszőrzetem mégsem vágja tökéletesen simára. Nekem ez a tapasztalatom.

2009. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hosszas nyomozás után ezt találtam:

[link]

ezt ismeri valaki? Érzékeny bőrre kell, ezért gondoltam ez a zseléadagolós jó lehet.

2009. dec. 12. 00:12
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, és neked melyik van a philipstől, mert olyan széles a skála...?
2009. dec. 12. 00:13
 4/8 anonim ***** válasza:

philips 6600, -as,

am érzékeny arcbőrre tudom ajánlani az avon egyik termékét "FOR MEN soothing aftershave balm"


[link]

Ez nekem bevált.

2009. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezen gondolkodom, és nagyon megoszlik az általános vélemény a Philipsek és a Braunok között, de én a Braun felé hajlok, nem tudom, miért, szerintem az lesz belőle. Valahogy megbízhatóbbnak tűnik a sok száz vélemény alapján. Ha találtál valamit, szólj, én is fogok!

L

2009. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Bár én szerintem a fent belinkelt philipset veszem meg, mert olyan kis érzékeny a férjem arca és ez a hidratáló adagolás más terméknél nem jellemző. Ez miatt olyan szimpatikus nekem ez a borotva, annak ellenére, hogy valóban, a braunokat jobban dicsérik, mint a philipseket. Remélem, ez kivételt képez:) Majd meglátjuk.
2009. dec. 14. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
21:46-os vagyok. A páromnak Braun Cruzere van, ami nekem tök szimpi lenne, ha nem tudnám, hogy teljesen hasztalan és neki nem vált be :) Úgyhogy a szimpátia mégsem nyerő, és emiatt a Philipsek felé fordultam én is...ugyanaz tetszik, ami neked, és ugyanazért :D Csak nem tudom, megéri-e...főleg, ha nem válik be ez sem :D
2009. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én kaptam egy ETA SHAVE-t és az nagyon gyengén vág, egyébként volt előtte egy philips amivel viszont meg voltam elégedve
2010. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!