Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szempontok szerint...

Leo432 kérdése:

Milyen szempontok szerint válasszak mosógépet? Csak felültöltős jöhet szóba a hely miatt.

Figyelt kérdés

Új mosógépet szeretnék venni. Max 140 ezer van rá, de jó lenne 100 körül megúszni. Milyen szempontokat nézzek a válogatásnál? Milyen típust érdemes venni?

Nektek milyen mosógépetek van? Hogy vagytok vele megelégedve? Pozitív és negatív véleményeket is várom.



2014. febr. 12. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem:

1.daewoo dwd f1011 , eloltoltos,6 kilos, 9 ev, 75 ezer, szerelo:

ket evesen es kilenc evesen.

2.samsung wf70f5e5w4w,eloltoltos, 7 kilos, 125 ezer.uj.


hasznalom: heti negy-otszor.

2014. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Nekünk a Whirlpool már 8 éves, kicsit rohadgat, de megy hibátlanul.

Hibátlanul?

Egyszer megszívatott.

A forgódob tengelycsonkjai vékony falú aluból vannak és megeszi a mosólé, letörnek, kisgépszerelő egyben cserél dobot egy vagyonért (vmi 50.000,- lett volna).

Én lerendeltem új tengelycsonkokat a Whirlpooltól (postával együtt 4.500,-), lefúrtam a dobról a szegecselt régi csonkokat és saváló csavarral feltettem az alu alapozóval és 2K lakkal lefestett új csonkokat.

A gyári 3 év után letört, az én upgrade verzióm 5 éve megy és már bontottam ki ellenőrizni, OK.

Más hiba nem volt. A mosószer-tartója Q rossz konstrukció, a mosópor eltömi és nem lehet normálisan kitakarítani, belerohad.

Ezek a hibalehetőségek szerintem más gyártónál is teljesen hasonlóak, nem árt ellenőrizni, rákérdezni. (persze a kereskedő azt hazudik amit akar).

2014. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ragaszkodsz az újhoz azt mondom tök mindegy milyen gépet veszel.Drágát abszolut fölösleges.A lényeg hogy Neked tetszen ne legyen agyon tömve vasárnapi funkciókkal és sok garit adjanak rá.Használtból a Miele-t javaslom.Az újonnan drágább de sokkal tartósabb.
2014. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsesdz,hogy beirtam az eloltoltoseket,amikor neked kizarolag felultoltos johet szoba.elso beiro voltam.
2014. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 S. Balázs válasza:
Én annak idején pont a helyhiány miatt vettem keskeny elöltöltőset, mert arra még rá is lehet pakolni, s pont akkora alapterületű, mint a felültöltősök. Nekem annak idején, 8 éve, a szervizben azt javasolták, hogy vagy Zanussi/Electroluxot vegyek, vagy Siemens/Bosch-t, mert ezekhez van minden alkatrész.
2014. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én Whirlpool AWE 7629 típusú felültöltős mosógépem 3 éves és rozsdásodik a tetejének/ajtajának a széle. Egy fehér gépen ez elég csúnya és feltűnő, pláne, hgy 3 éves, és nem volt olcsó. Én ilyet biztosan nem vennék újra, a családban van 2 másik felültöltős is, más márkájúak, öregebbek, egyik sem rozsdásodik.
2015. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Valóban, a mi Whirlpoolunk is sok lemezszélen felrohadt. Lecsiszoltam, lejavítottam (rozsdagátló alapozó + fehér fedő) és most nyugton van.

Ja meg most nemrég bexart annak a spricninek a forgatása, ami köpné a vizet a mosószerbe meg az öblítőbe, majd rá kéne néznem, hogy megette a hajtást vagy mifene.

2015. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!